4 Design Days – dla profesjonalistów i zainteresowanych designem

0
Designerskie meble i dodatki
Poznaj designerskie produkty, projekty i rozwiązania na 4 Design Days.

W Katowicach rozpoczęły się 4 Design Days. Zapraszamy wszystkich, którzy interesują się współczesnym designem.

Pierwsze dwa dni 4 Design Days (11 i 12.02) są przeznaczone przede wszystkim dla osób profesjonalnie zajmujących się projektowaniem. Dwa kolejne – czyli sobota i niedziela (13 i 14.02) dla wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć czegoś ciekawego o współczesnym designie – poznać najnowsze trendy i ciekawe produkty.

Dzisiejszy dzień to m.in. prezentacje i dyskusje dotyczące miast przyszłości – związanych z nimi wyzwań, wizji i perspektyw, a także sztuki rewitalizacji miast. Jej doskonałym przykładem jest miejsce, gdzie odbywają się 4 Design Days, czyli Międzynarodowe Centrum Kongresowe, będące częścią zrewitalizowanej Strefy Kultury w Katowicach.
Architekci i projektanci będą również dyskutować o „zielonej architekturze”, modelu współpracy na linii inwestor, architekt, wykonawca, a także o tym jak technologia i nowe oczekiwania wpływają na myślenie o projektowaniu i architekturze. To oczywiście tylko niektóre z atrakcji. Podczas „Dni Designu” znajdzie się także miejsce na zagadnienia związane ze śląskim rynkiem nieruchomości (Housemarket Forum Silesia 2016) oraz prezentację ciekawych i oryginalnych produktów czołowych firm.

 

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w KatowicachPrezentacja współczesnego designuEkspozycja 4 Design DaysSesja inauguracyjnaDyskusje o architekturze i projektowaniuDziennik Zachodni i e-budownictwo.pl czyli Polska Press na 4 Design Days

Jutro (12.02) zapraszamy m.in. na dyskusje o wnętrzach komercyjnych i przestrzeni publicznej („Jak budować piękno wspólnej przestrzeni”), a także mieszkalnych.

W sobotę i niedzielę natomiast znani projektanci i gwiazdy będą rozmawiać o tym jak mieszkać modnie i wygodnie, będzie też można poznać designerskie przedmioty i projekty, które sprawdzą się w Waszych domach. Nie zabraknie też wywiadów, konkursów i zabaw, a także – atrakcji dla najmłodszych.

Zobacz designerskie produkty i rozwiązania prezentowane na 4 Design Days

Designerskie mebleNowoczesna zabudowaAkcesoria dachoweFotele masująceNowoczesna kuchniaDekoracyjne dodatkiDesignerski stółOryginalna okładzina ściennaNowoczesne schodyDrzwi zlicowane ze ścianąNowoczesny design

4 Design Days
11-14 lutego 2016 r.
Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

Autor: Katarzyna Laszczak

Polecamy Ci również

Zobacz także