A jaki jest "Twój Projekt"? - konkurs marki VOX trwa!...

A jaki jest "Twój Projekt"? - konkurs marki VOX trwa!...

Już ponad 500 pomysłów na indywidualne meble nadesłali internauci biorący udział w konkursie "Twój projekt" organizowanym przez Meble Vox. Zadaniem uczestników jest zaprojektowanie nadruku nakładki na fronty mebli z kolekcji Young Users by Vox i w ten sposób stworzenie niepowtarzalnego wnętrza.

Przykładowy projekt w konkursie "Twój Projekt"Projekty można przesyłać jeszcze do 3 października, kiedy to zamknięty zostanie pierwszy etap konkursu. Pula nagród to ponad 12 tysięcy złotych na zakupy mebli i dodatków. Szczegóły konkursu na stronie www.twoj-projekt.meble.vox.pl.

Wśród nadesłanych do tej pory projektów, które można oglądać w Galerii na stronie www.twoj-projekt.meble.vox.pl są grafiki, zdjęcia, rysunki, dużo w nich humoru i zabawy konwencjami, a tego najbardziej brakuje w polskich mieszkaniach. "Twój Projekt" - to już druga edycja konkursu zorganizowanego przez Meble Vox, w którym każdy może stworzyć niepowtarzalne meble do swojego wnętrza. W konkursie prace można zgłaszać w trzech kategoriach: pokój dziecięcy, pokój młodzieżowy, pokój dzienny.

Inspiracją do konkursu były wyniki badań użytkowników, którzy jako główne potrzeby dotyczące aranżacji wnętrz wymieniali możliwość częstej zmiany, indywidualizacji, podkreślenia swojej osobowości . Nowoczesne wnętrza muszą nadążyć za naszymi zmieniającymi się zainteresowaniami, stylem życia, chęcią własnego projektowania. Potrzeby te stały się wytycznymi do kolekcji Young Users by Vox. Udało się je zrealizować dzięki wymiennym, metalowym nakładkom na fronty mebli, które służą do zabawy, nauki, relaksu, dekoracji, modułowości mebli - można wybierać bryły i samemu tworzyć wnętrze, mobilności - elementy na kółkach, dzięki czemu łatwo je przesuwać, zmienić ustawienie. Konkurs "Twój Projekt" na własną, indywidualną nakładkę na meble to pójście krok dalej i zaproszenie do współtworzenia mebli.

Jak wziąć udział w konkursie?

Wejść na stronę www.twoj-projekt.meble.vox.pl i wybrać jedną z trzech kategorii (pokój dziecięcy, pokój młodzieżowy, pokój dzienny), a następnie umieścić na stronie swój projekt, który automatycznie pokaże się w Galerii. Pierwszy etap konkursu trwa do 3.10.2011 r. Nadesłane w nim projekty jury konkursu oceni i przyzna nagrody. Jednocześnie wybierze najlepsze, które przejdą do drugiego etapu. W finale głosują internauci (drugi etap trwa od 11 do 25.10.2011r.). Nagrodami w konkursie są bony na zakupy w sklepie internetowym www.meble.vox.pl o łącznej wartości ponad 12 tysięcy.

Young Users by Vox w konkursach

Kolekcja Young Users by Vox znalazła się w finale konkursu "Dobry Wzór" organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego i prezentowana jest na wystawie pokonkursowej. Otrzymała już nagrodę Top Design Award 2011 dla najlepiej zaprojektowanych produktów na rynku w konkursie organizowanym podczas Arena Design na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Europejską premierę miała na targach Salone Internazionale del Mobile w Mediolanie. Stanowiła wtedy część wystawy "Young Creative Poland: in Production", w której zaprezentowały się cztery firmy z branży wyposażenia wnętrz: Meble Vox, Noti, Iker, Oskar Zięta.

Oceń artykuł
4,00 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: VOX

Polecamy Ci również

Zobacz także