Afrykańskie inspiracje w aranżacji

Afrykańskie inspiracje w aranżacji

Sokrates powiadał, że "życie nieświadome nie jest warte tego, by je przeżyć". Życie jest również wielkim podróżowaniem dookoła. Nie ma końca. Nie ma początku. Jest tylko niezaspokojona pasja życia.

Narożnik AFRICANieograniczone możliwości podejmowania decyzji sprawiają, że świadomie możemy zadecydować, aby klimat odległego kontynentu na stałe zawitał w naszych domach. Afrykańskie elementy wnoszą do wnętrz egzotykę i są coraz łatwiej dostępne.

Afryka to kraina eksplodująca kolorami: czerwienią zachodzącego słońca, nasyconą zielenią traw i mozaiką brązów sawanny. Inspiruje, zachwyca i pozostaje w pamięci na zawsze. Często ją personifikujemy nadając określenia: pogodna, radosna oraz pełna wewnętrznego ciepła. Jak sprawić na stałe zagościła w naszym domu? Poprzez dodatki zrobione z takich materiałów jak: bambus, wiklina, drewno, trawy, kamień, imitacja kości słoniowej. Również oryginalne tkaniny sygnowane na afrykański styl podkreślą charakter salonu oraz znajdą swoje miejsce zarówno w tradycyjnym jak i nowoczesnym mieszkaniu. Afrykańskie obrazy lub kilka figurek sprawi, że wnętrze wypełni się ciepłem tego kontynentu.

Oprócz dodatków oraz elementów dekoracyjnych wnętrza, ważne są również jego stałe elementy. Solidnym rozwiązaniem może okazać się narożnik AFRICA, który można znaleźć w asortymencie sklepu extrapunkt.pl. Łatwo stanie się obszarem kontrolowanego ładu, a dla lubiących pobyć w samotności, kolebką egzotycznego spokoju. Narożnik ten jest również niezwykle funkcjonalny. Świetnie sprawdzi się jako centrum imprezy towarzyskiej i każdy doceni jego wygodę. Ten oryginalny mebel posiada ciekawy gadżet - wysuwany schowek na trunki. Dzięki niemu salon stanie się oazą dla spragnionych zabawy.

Ten nowoczesny, uniwersalny mebel swoiste 3 w 1 ma wiele zalet: oszczędzamy miejsce i mamy wszystko "pod ręką". Charles Baudelaire powiedziałby pewnie, to że proste, a zarazem ekskluzywne rozwiązanie jest zaproszeniem do szczęścia oraz możliwością podróży szlakiem afrykańskiej kultury i obyczajów.

Cena: 1.899 zł

Wymiary całkowite: o wysokość: 75 cm o szerokość: 248 cm o głębokość: 154 cm o powierzchnia spania: 127x196 cm

Oceń artykuł
3,83 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Extra punkt Meblowy

Polecamy Ci również

Zobacz także