Agata Meble - kupuj w styczniu, spłacaj po Wielkanocy

5
Agata Meble - kupuj w styczniu, spłacaj po Wielkanocy

Do 27 stycznia w salonach Agata Meble trwa promocja "20 rat 0% na wszystko". W ramach akcji wszystkie produkty można kupić w wygodnych, prawdziwych ratach 0%, których spłata zaczyna się dopiero po Wielkanocy.

W salonach Agata Meble trwa promocja "20 rat 0% na wszystko" Początek nowego roku to doskonała okazja do zmian w naszym domu. Z pewnością przyda się wygodna kanapa w salonie, funkcjonale meble kuchenne czy stół, przy którym zmieści się cała rodzina. Aby jednak zakupy nie były dla nas zbyt dużym obciążeniem finansowym, warto pomyśleć o rozłożeniu płatności na raty.

Czytaj także: Zadbaj o wyposażenie pokoju nastolatka! Meble młodzieżowe marki Agata [GALERIA]

Agata Meble przygotowała dla swoich klientów promocję, dzięki której zakupy rozłożymy na wygodne 20 rat 0%! Co więcej, klienci, którzy do 27 stycznia zakupią lub zamówią meble albo artykuły dekoracyjne, nie tylko skorzystają z nieoprocentowanych rat, ale także będą mogli rozpocząć ich spłatę z dwumiesięcznym odroczeniem, czyli dopiero po Wielkanocy. Czytaj także: Meble do sypialni marki Agata - zadbaj o komfortowy sen w pięknym otoczeniu [GALERIA]

Promocja obejmuje cały asortyment dostępny w salonach Agata Meble, zarówno meble do salonu, sypialni i kuchni, jak i produkty wyposażenia i aranżacji wnętrz.

Więcej informacji na www.agatameble.pl

Oceń artykuł
4,11 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Autor: Agata Meble

Polecamy Ci również

Zobacz także