Akcja: kuchnia! Bezpłatne konsultacje z ekspertami IKEA Kraków

Akcja: kuchnia! Bezpłatne konsultacje z ekspertami IKEA Kraków

W krakowskim sklepie IKEA kuchnie znowu górą - ruszyła akcja "Gotuj ze Svenem". Do 18 listopada można umawiać się na bezpłatne konsultacje z ekspertami oferującymi kompleksową pomoc w planowaniu i urządzaniu kuchni.

Meble kuchenne marki IKEA- kolekcja ADELPonadto na wszystkich, którzy zdecydują się zmienić wystrój swojego mieszkania czeka miła niespodzianka - za każde wydane 1000 zł na meble kuchenne otrzymają 100 zł w prezencie.

- Kuchnia to coś więcej niż miejsce, w którym gotujemy. To serce domu - główny punkt wielu wydarzeń, centrum codziennego życia. Dokonując wyboru mebli kuchennych, warto zatem wziąć pod uwagę zarówno ich funkcjonalność, jak i wymogi estetyczne oraz dopasowanie do potrzeb i charakteru. Dlatego w naszą akcję zaangażowaliśmy szereg specjalistów - od projektantów po montażystów, którzy nie tylko pomogą w zaplanowaniu i urządzeniu tego szczególnego miejsca w domu, ale również podpowiedzą jak odpowiednio dobrać dodatki - mówi Anna Knapik, Kierownik Marketingu IKEA Kraków.

Meble kuchenne marki IKEA - kolekcja APPLADTy kupujesz kuchnię, IKEA stawia dodatki

Wszystkich planujących zakup kuchni na pewno ucieszy fakt, że za każde 1000 zł wydane na meble kuchenne otrzymają 100 zł na karcie upominkowej, które mogą wydać np. na zakup akcesoriów kuchennych. To jednak nie koniec udogodnień przygotowanych w ramach akcji "Gotuj ze Svenem". Od poniedziałku do piątku w krakowskim sklepie IKEA czekają profesjonalni konsultanci i specjaliści z zakresu planowania i urządzania kuchni. Można zasięgnąć porady bezpośrednio u nich lub pod ich okiem skorzystać z programu komputerowego umożliwiającego samodzielne zaprojektowane kuchni. Z kolei po godzinie 16:00 w dziale kuchennym IKEA Kraków bezpłatnych porad oraz praktycznych wskazówek dotyczących remontu kuchni - od właściwego pomiaru pomieszczeń aż po kwestie montażu mebli - udzielają doświadczeni montażyści.

Czytaj także: Zrównoważone życie zaczyna się w domu! Ekologicze zachowania i nawyki

Indywidualne konsultacje, czyli kuchnia od kuchni

- Zakup mebli kuchennych nie należy do prostych decyzji i nierzadko wymaga poświęcenia sporej ilości czasu i uwagi - w końcu kuchnię kupujemy na lata. Dlatego w ramach naszej akcji przygotowaliśmy dla klientów coś specjalnego: indywidualne konsultacje dostępne bezpłatnie - mówi Anna Knapik.

Na półtoragodzinne spotkania z kuchennym ekspertem można umawiać się poprzez formularz dostępny na stronie IKEA Kraków (www.ikea.com/pl/pl/store/krakow/kuchnie#konsultacje) - wystarczy być posiadaczem karty IKEA Family. Konsultacje prowadzone są od poniedziałku do piątku, 5 razy dziennie. Eksperci IKEA Kraków pomogą zarówno w zaplanowaniu kuchni od zera - kiedy nie wiemy, od czego zacząć - jak i w doszlifowaniu już istniejącej koncepcji.

Oceń artykuł
3,17 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: IKEA

Polecamy Ci również

Zobacz także