Andrzejkowa impreza domowa

0
Andrzejkowa impreza domowa

Zabawa andrzejkowa organizowana w mieszkaniu prywatnym wymaga niejednokrotnie nie lada poświęceń ze strony właściciela lokalu. Czasami na czas Andrzejek trzeba dosłownie przemeblować mieszkanie, nie mówiąc już o zadbaniu o stosowną oprawę w postaci dekoracyjnych gadżetów.

Mebin - świecznik kwadratowy z kolekcji ArtModulo

Cóż, rola gospodarza nie należy do najłatwiejszych, chociaż niemal regułą stały się imprezy, na które zaproszeni goście przynoszą własnoręcznie przygotowane przekąski by, choć w ten sposób uczestniczyć w organizacji spotkania.

Mebin - barek obrotowy lewy z kolekcji CorinoIstnieją sprawdzone, praktyczne pomysły na aranżację przestrzeni, w której będą odbywać się Andrzejki, by także gospodarz mógł zaliczyć je do udanych.

Zacznijmy od przygotowania bufetu, najlepiej jeśli jedzenie, kawę czy soki ustawimy na lekkim, stole, który łatwo i szybko przestawimy w inne miejsce. Natomiast wszelkie małe stoliki umiejscowione gdzieś w narożnikach pomieszczenia pozwolą zatroszczyć się o każdego gościa. Warto postawić na nich talerz z kanapkami, napoje, karty bądź inne akcesoria do wróżb czy świece w atrakcyjnych i bezpiecznych pojemnikach, jakże niezbędne podczas tego niezwykłego wieczoru.

Świetnym miejscem na przechowanie napojów alkoholowych będzie zapewne narożny lub prosty obrotowy barek, niezajmujący wiele miejsca. Barek ułatwi serwowanie trunków, zabezpieczy również butelki przed rozbiciem, zaoszczędzając gospodarzom dodatkowej pracy. A na wypadek gdyby goście poczuli się zmęczeni warto ustawić w salonie funkcjonalne i wygodne pufy, które z łatwością można ukryć pod niewielkim stolikiem powiększając tym samym powierzchnię pomieszczenia przeznaczoną dla osób tańczących.

Mebin - salon wyposażony w meble z kolekcji ArtModulo

Meble modułowe, którymi, w sposób dowolny, odpowiadający naszym potrzebom możemy aranżować salon, są doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich organizatorów domowych imprez. Przykładem takich właśnie mebli są kolekcje ArtModulo i Corino. Znajdziemy w nich różnej wielkości stoły, barki i witryny, pufy i regały - na czas imprezy bez problemu zmienimy ich ustawienie tworząc korzystną przestrzeń do zabawy. Pomogą nam w tym również gadżety takie jak funkcjonalne świeczniki, stojaki na wino czy małe lampki niezbędne podczas corocznych Andrzejek.

Kupując meble do naszego mieszkania zastanówmy się, zatem czy przy ich wyborze nie kierować się właśnie zmysłem praktycznym, zwłaszcza jeśli będziemy prowadzili bujne życie towarzyskie, czego wyrazem może być również zabawa andrzejkowa.

Mebin - salon wyposażony w meble z kolekcji ArtModulo

Oceń artykuł
4,20 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: AFIR biuro PR firmy Mebin

Polecamy Ci również

Zobacz także