Aplikacja Ceresit VISAGE - zaprojektuj wygląd zewnętrzny...

0
Aplikacja Ceresit VISAGE - zaprojektuj wygląd zewnętrzny...

Marka Ceresit VISAGE, oferująca inspirowane naturą tynki i farby elewacyjne, daje swoim klientom możliwość samodzielnego zaprojektowania ścian zewnętrznych wybranych budynków.

Aplikacja Ceresit VISAGEWystarczy wejść na stronę www.ceresit-visage.com/pl i skorzystać ze specjalnej aplikacji, dzięki której przekonamy się jak nasz dom będzie prezentował się w wybranych produktach z linii VISAGE. W ten sposób unikniemy rozczarowań i będziemy cieszyć się przez długie lata upragnionym wyglądem naszego domu.

Linia Ceresit VISAGE to idealna propozycja dla ludzi ceniących sobie wygląd domu inspirowany naturalnymi materiałami. W przeciwieństwie do prawdziwego kamienia czy drewna, proces kładzenia tynków przypominających te surowce jest znacznie mniej czasochłonny, a efekt przy odpowiednim wykorzystaniu dostępnych produktów może zaskoczyć wszystkich. Tynki ozdobne i farby elewacyjne z linii VISAGE można podzielić na trzy kategorie bezpośrednio czerpiące z naturalnego piękna: drewna, kamienia oraz metalu. Każda grupa oferuje szeroki wybór kolorów i faktur, pozwalających na realizację indywidualnych pomysłów.

Aplikacja Ceresit VISAGERośnie popularność innowacyjnej serii tynków i farb elewacyjnych Ceresit VISAGE, niemniej wiele osób nadal obawia się, iż efekt końcowy będzie odbiegał od zamierzonego. W tym celu firma Henkel, właściciel linii VISAGE, stworzyła aplikację kolorystyczną dostępną na stronie www.ceresit-visage.com/pl, która umożliwia stworzenie własnego projektu elewacji domu.

Na naszej stronie internetowej klienci znajdą specjalną aplikację, dzięki której będą mogli sprawdzić bogatą paletę kolorów i znaleźć najbardziej odpowiedni dla własnego domu. Dla osób, które nie mają czasu na sprawdzenie wielu kombinacji kolorystycznych lub nie czują się w tym zbyt pewnie, projektanci z firmy Henkel przygotowali gotowe kompozycje dopasowane do różnego rodzaju budynków - dodaje Łukasz Woronowicz z Henkel Polska.

Aplikacja przewiduje załadownie na serwer zdjęcia własnego domu, na którym za pomocą funkcji dostępnych w programie jesteśmy w stanie zmienić kolor ścian zewnętrznych, stolarki czy też dachu. Program umożliwia również zmianę rodzaju powierzchni poszczególnych elementów. Dzięki tej opcji przekonamy się czy efekt kamienia lub metalu pasuje do bryły naszego domu.

Aplikacja kolorystyczna oraz więcej informacji o linii Ceresit VISAGE dostępne pod adresem ceresit-visage.com/pl.

Oceń artykuł
3,25 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Ceresit

Polecamy Ci również

Zobacz także