Aranżacja kuchni - styl funk

Aranżacja kuchni - styl funk

Funk to przede wszystkim prostota, uniwersalność i ponadczasowość. Cechy idealne dla muzyki, ale nie tylko. Michał Łój, twórca nowego zlewozmywaka Funk marki Deante, wiedział, że dobrze pasują także do kuchni. Projektując go, chciał wprowadzić do wnętrza nowy rytm i ład. 

aranżacja kuchni

Prostota produktu widoczna jest w jego konturze, a ostre linie rantu nadają mu surowy i minimalistyczny charakter. Nieco łagodności wprowadzają jednak zaokrąglone boki ociekacza, dzięki czemu zlewozmywak pasuje do różnorodnych aranżacji. I tu ujawnia się jego kolejna cecha – uniwersalność. Funk sprawdzi się zarówno w nowoczesnej kuchni, urządzonej jak najprostszymi w kształtach meblami, jak i w tradycyjnym wnętrzu o ciepłym, rustykalnym charakterze. Jego ponadczasowa forma oprze się zmianom trendów w wyposażeniu wnętrz i nowym modom – tak, jak muzyka funk przetrwała wiele dziesięcioleci i od wielu lat znajduje nowych wielbicieli.

 zlewozmywak grafitowyzlewozmywak piaskowy

Odwracalny zlewozmywak Funk jest wyposażony w osprzęt z korkiem automatycznym i odpływ o średnicy 3,5 cala. Wysokiej jakości granit, z którego został wykonany, zapewnia mu dużą odporność na zarysowania, wysokie temperatury i szok termiczny. Dzięki temu ze zlewozmywaka będzie można korzystać przez długie lata. Dodatkowy spokój zapewni użytkownikom 10-letnia gwarancja producenta. Funk jest dostępny w wersji jednokomorowej z ociekaczem, w dwóch wariantach kolorystycznych: grafitowym i piaskowym.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Deante

Polecamy Ci również

Zobacz także