Aranżacja łazienki na wiosnę - konkurs

Wiosna to najbardziej wyczekiwana pora roku. Warto przyspieszyć jej nadejście i zadbać o wiosenną aranżację wnętrz.

Po wiosenne akcenty często sięgamy w wystroju pokojów dziennych, sypialni i salonów. Ale pamiętajmy również o łazienkach. Kąpiel, czy toaleta w wiosennej łazience od rana poprawi nam humor i sprawi, że wiosna naprawdę zagości w naszym domu. Pomysłów na wiosenną aranżację łazienki jest wiele, od gruntownego remontu, po kolorowe dodatki, czy wiosenne kwiaty.
A jakie są Wasze pomysły na wiosenną łazienkę? Czekamy na zdjęcia wiosny w Waszej łazience.

Nagrody

Trzy równorzędne nagrody w konkursie to eleganckie baterie wannowe firmy Ferro:

Torino – to bateria wannowa o prostej, wysmukłej linii. Jej lekko zgeometryzowana forma pasuje do każdej łazienki. Bateria jest pokryta chromowaną powłoką, wyposażona w ceramiczny regulator i automatyczny przełącznik wanna – prysznic.

Justic VerdeLine – to bateria wannowa o nowoczesnej formie. Bateria pozwala na wydajne i wygodne oszczędzanie wody. Jest wyposażona w dwustopniowy regulator ceramiczny z systemem kontroli ciepłej wody, automatyczny korek spustowy, a także zintegrowany przełącznik wanna – prysznic.

Cassino VerdeLine – bateria wannowa z systemem oszczędzania wody, charakteryzująca się prostą, zgeometryzowaną formą. Bateria jest wyposażona w dwustopniowy regulator ceramiczny, system kontroli wypływu ciepłej wody i automatyczny przełącznik wanna – prysznic.

Czas trwania konkursu

Zgłoszenia konkursowe prosimy nadsyłać w terminie
od 3 do 18 marca 2014 r.
Wyniki konkursu zostaną opublikowane do 20.03.2014 r.

Warunki konkursu

Aby wziąć udział w konkursie należy nadesłać autorskie zdjęcie przedstawiające wiosenną aranżację łazienki. Zdjęcia prosimy przesyłać na adres redakcja@e-budownictwo.pl.
W temacie maila prosimy wpisać "Aranżacja łazienki na wiosnę", a w treści maila zawrzeć adnotację: "Po zapoznaniu się, akceptuję regulamin konkursu Aranżacja łazienki na wiosnę".

Laureaci konkursu będą proszeni o przesłanie swoich danych teleadresowych, koniecznych do wysłania nagród - do dnia 23.03 2014 r. na adres: redakcja@e-budownictwo.pl (jest to warunek niezbędny do otrzymania nagrody).

Regulamin

Fundator nagród

Patronat medialny

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Zdjęcia: Ferro, hosowo.com

Polecamy Ci również

Zobacz także