Artykuły wyposażenia wnętrz Black Red White już dostępne...

Artykuły wyposażenia wnętrz Black Red White już dostępne...

Setki artykułów wyposażenia wnętrz w zasięgu ręki! Firma Black Red White uruchomiła wirtualny sklep www.dekoracje.brw.com.pl, w którym bogata oferta dodatków dostępna jest 24 godziny na dobę i bez wychodzenia z domu. Odwiedź wirtualny salon Black Red White i przekonaj się, jak łatwo, szybko i niedrogo odmienić swoje wnętrze!

Debiut wirtualnego sklepu dekoracje.brw.com.plIntuicyjna nawigacja, funkcjonalny podział oferty na kategorie produktowe i atrakcyjne promocje to tylko nieliczne atuty e-sklepu Black Red White. Zakupy w wirtualnym salonie dekoracje.brw.com.pl to nieograniczony dostęp do inspirujących dodatków przeznaczonych do każdego wnętrza. Na e-klientów Black Red White czeka szeroka oferta dekoracji, dywanów i tekstyliów, a także bogaty wybór oświetlenia. W internetowym sklepie kupić można również artykuły niezbędne do wyposażenia kuchni, jadalni, garderoby czy łazienki.

Czytaj także: Najnowsze trendy w tekstyliach - nowa kolekcja Black Red White

Debiut wirtualnego sklepu dekoracje.brw.com.pl"W dobie internetu i dynamicznie rozwijającej się branży e-commerce, wejście Black Red White w wirtualny świat zakupów było jedynie kwestią czasu. Internet na stałe wpisany jest w strategię marketingową Black Red White i stanowi bardzo ważny kanał komunikacyjny naszej firmy z otoczeniem. Teraz - dzięki sklepowi internetowemu dekoracje.brw.com.pl - czysto informacyjny wymiar serwisów Black Red White zyskał również charakter sprzedażowy.

Za pośrednictwem wirtualnego salonu dekoracji Black Red White mamy możliwość oferowania naszych produktów przez całą dobę. Jesteśmy przekonani, że dzięki wdrożonemu właśnie rozwiązaniu nie tylko pozyskamy nowych klientów, ale ułatwimy dostęp do naszej oferty również tym osobom, które nie mają czasu na to, by robić zakupy w sposób tradycyjny" - zapewnia Mariusz Serafin, dyrektor ds. marketingu i aranżacji wnętrz Black Red White.

Czytaj także: Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz! Jesienna kolekcja pościeli od Black Red White [ZDJĘCIA]

W e-sklepie Black Red White kupić można artykuły wyposażenia wnętrz bez wychodzenia z domu - wszystkie zamówione produkty są dostarczane przesyłką kurierską. Wirtualny sklep dostępny jest na stronie www.dekoracje.brw.com.pl oraz na www.brw.com.pl

Oceń artykuł
3,78 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Autor: Black Red White

Polecamy Ci również

Zobacz także