Bajeczne kolory południowego designu. Wyjątkowa kolekcja...

0
Bajeczne kolory południowego designu. Wyjątkowa kolekcja...

Już 18. stycznia klubowicze Westwing po raz pierwszy będą mieli okazję zdobyć przedmioty z energetyzującej kolekcji jednej z najbardziej znanych hiszpańskich projektantek mody, Agathy Ruiz de la Prada. Na Westwing dostępne będą meble, które projektantka przygotowała we współpracy z włoską firmą CORVASCE.

Wyjątkowa kolekcja Agathy Ruiz de la Prada na Westwing.plFotel w kształcie serca, a może stół w organiczne grochy i hipnotyzujące paski? Wyobraźnia Agathy Ruiz de la Prada nie zna granic! W jej kolekcji znajdziemy zarówno projekty odzieży dla dorosłych i dzieci, przedmioty codziennego użytku, jak i meble oraz dekoracje wnętrz. Czytaj także: Wygodnie i oryginalnie - siedziska z butiku trendsetterka.com!

Agatha Ruiz działa pod własną marką od ponad 20 lat, a każdy jej projekt cechuje wyjątkowa, odważna kolorystyka - mówi Monika Sobień, Head of Style Westwing Polska. Kolekcje de la Prady zawsze są optymistyczne, a główną jej inspiracją jest natura. Nawet jeden przedmiot tej wyjątkowej designerki skutecznie ożywi nasze mieszkanie - dodaje Monika Sobień.

Meble, dostępne od piątku (18.01) na westwing.pl, powstały we współpracy z włoską firmą CORVASCE. To kartonowe dzieła sztuki - w pełni ekologiczne i bezpieczne. Z racji na użyty materiał będą cennym nabytkiem dla każdego, kto urządza nowoczesne wnętrze. Ich niekwestionowanymi zaletami są lekkość i modna stereometryczna forma.

Czytaj także: Włosi proponują styl 3D - pomysł na nietuzinkowe wnętrze [GALERIA]

W tym samym tygodniu na Westwing pojawią się jeszcze dwie kampanie prosto z południa Europy - zapachy włoskiej marki MR&MRS FRAGRANCES, których właściciele w kroplach olejków zapachowych zamknęli ulotne, eteryczne aromaty przywiezione z podróży w najodleglejsze zakątki świata, a także oryginalne meble w stylu industrialnym hiszpańskiej marki N&V.

Oceń artykuł
4,22 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Westwing Polska

Polecamy Ci również

Zobacz także