Bal karnawałowy w... domu! Inspiracje home&you [GALERIA]

Bal karnawałowy w... domu! Inspiracje home&you [GALERIA]

Karnawał to czas balów, maskarad i zabaw do białego rana. Zamiast na wielkiej sali możemy zorganizować go także w swoim domu. Zadbajmy wtedy nie tylko o ciekawe przebranie, ale także odpowiedni wystrój. Moc inspiracji odkryjemy w home&you!

Kieliszki BasicW zimowej atmosferze stycznia chętnie spotykamy się w mniejszym lub większym gronie na wieczorowych zabawach w domu. Obok pysznych smakołyków na stole powinny znaleźć się odpowiednia zastawa i ozdoby. Do dekoracji z pewnością przydadzą się także kolorowe balony, serpentyna oraz konfetti.

Czytaj także: Sylwestrowo-karnawałowy stół wymaga odpowiedniej zastawy [GALERIA] Idealnym dopełnieniem karnawałowej aranżacji będą kieliszki i szklanki z barwnego szkła. Możemy zastawić stół dwukolorowo lub każdy z gości dostanie inny kolor. Zastawę wybierzmy w neutralnym kolorze, ale pod talerzykami połóżmy barwne podkładki odpowiednio pod kolor szkła. Na obrusie rozsypmy odrobinę konfetti oraz świecących gwiazdek i nie zapomnimy o świecach, które nie tylko uzupełnią wystrój stołu, ale także nadadzą naszym spotkaniom klimatu.

Czytaj także: Zestaw koktajli sylwestrowo-karnawałowych na bazie likieru Disaronno Na karnawałowej zabawie nie powinno zabraknąć także funkcjonalnych dodatków, takich jak korkociąg do wina czy shaker.

Więcej informacji na: www.home-you.com

Oceń artykuł
4,20 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: home&you

Polecamy Ci również

Zobacz także