Baldachimy dla niemowląt

Baldachimy dla niemowląt

Komary potrafią bardzo skutecznie uprzykrzyć życie swoim natrętnym brzęczeniem, popsuć przyjemność odpoczynku, a także wybudzić ze snu największych śpiochów. Wyjątkowo uciążliwe bywają dla bezbronnych niemowlaków.

Ukąszenie komara może doprowadzić do pokrzywki, pogorszenia samopoczucia i stanu podgorączkowego. Baldachim nad łóżeczkiem skutecznie ochroni maleństwo przed insektami.

Komary dokuczają bardziej niż ulewny deszcz w lipcowe popołudnie. Próby całkowitego uniknięcia kontaktu z nimi nawet w domu nierzadko spędzają sen z powiek - szczególnie rodzicom maluszków narażonych na kontakt z owadami. Preparaty odstraszające, nawet jeśli przeznaczone są dla najmłodszych, trzeba stosować z umiarem, gdyż w większości zawierają substancje chemiczne. Bluzeczki z długimi rękawami i długie spodnie też nie spełniają zadania. Dziecko odczuwa temperaturę jak dorosły. Przegrzewanie go, tym bardziej w letni czas, nie jest dobrą metodą.

Producenci pościeli oraz akcesoriów dla dzieci coraz częściej odpowiadają na codzienne problemy rodziców. Warto zwrócić uwagę na baldachimy projektowane specjalnie do kompozycji z dziecięcym łóżeczkiem. Komary kierują się w stronę ciemnych kolorów - jasny baldachim idealnie spełnia się w roli stróża malucha podczas popołudniowej drzemki. Latem promienie słoneczne są wyjątkowo intensywne. Czy musimy zasłonić okna, by dziecko miało więcej cienia? W zależności od potrzeb rodziców i dziecka, producent pościeli dla dzieci Nino ma w swojej ofercie baldachimy tiulowe, a także bawełniane. Takie rozwiązanie oszczędza maluszkowi nie tylko ukąszeń komarów, ale również słońca świecącego prosto w oczy. Problemy takie jak trudność z zaśnięciem, czy niechciana pobudka znikają w mgnieniu oka.

Tiulowe baldachimy Nino sprawdzają się również przy wieczornym usypianiu bez względu na porę roku. Możemy być blisko i jednocześnie nie rozpraszać naszą obecnością dziecka tuż przed zaśnięciem. Ograniczenie bodźców słuchowo - wzrokowych w nocy, podczas słonecznego dnia, czy w czasie deszczu, to gwarancja spokojnego snu. Mrugający telewizor wyświetlający nasz ulubiony film także nie musi już przeszkadzać.

Odpowiadając na praktyczne potrzeby, stajemy się również dekoratorami wnętrz. Baldachim zamienia dziecięcy pokój w iście bajkową krainę, idąc w zgodzie z najnowszymi trendami. Poza bardzo funkcjonalnymi zastosowaniami, takimi jak zapewnianie dziecku komfortowego odpoczynku, baldachimy kreują także niepowtarzalną estetykę. W dodatku do konstrukcji łatwo jest przypiąć zabawki i pozytywki. Sam montaż baldachimów Nino jest bezproblemowy, a materiał łatwo się pierze i szybko schnie.

Oceń artykuł
3,57 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Nino

Polecamy Ci również

Zobacz także