Bateria umywalkowa Tetris - geometria w kuchni z armaturą...

0
Bateria umywalkowa Tetris - geometria w kuchni z armaturą...

Armatura należy do najbardziej eksploatowanych sprzętów kuchennych, dlatego warto wybierać produkty najwyższej jakości. Baterie Franke spełniają zaawansowane wymagania techniczne i gwarantują funkcjonalne wykorzystanie zlewozmywaka.

Bogata oferta Franke daje możliwość idealnego skomponowania wszystkich elementów systemu kuchennego, zaś najnowsze wzory baterii - od tradycyjnych po całkiem awangardowe, zadowolą nawet najbardziej wyszukane gusta klientów.

Czytaj także: Idealny model zlewozmywaka do naszej kuchni. Jak wybrać zlewozmywak ze względu na materiał?

Wśród nowych baterii Franke na szczególną uwagę zasługuje Tetris. To model, który zaskakuje formą, ale także funkcjonalnością. Geometryczna, składana wylewka pozwala korzystać z baterii z jeszcze większą swobodą, a kiedy nie jest używana, złożona może stać się prawdziwą ozdobą kuchni. I to na wiele lat, ponieważ model Tetris, podobnie jak pozostałe baterie w ofercie Franke, objęty jest 15-letnią gwarancją. Czytaj także: Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke Centinox finalistą prestiżowego konkursu Dobry Wzór 2012

Bateria Franke Tetris dostępna jest w wersji chromowanej i wyposażona w głowicę ceramiczną. W zestawie wężyki podłączeniowe o długości 370 mm. Wysokość wylewki 362 mm. Cena detaliczna 2499 zł.

Oceń artykuł
3,40 / 10 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Franke

Polecamy Ci również

Zobacz także