Bateria z najwyższej półki

0
Bateria z najwyższej półki

Wraz z nową baterią jednodźwigniową z mieszaczem Pivot firma Dornbracht prezentuje pierwszą armaturę przeznaczoną do zastosowania na kompletnie wyposażonej wyspie kuchennej. Pivot to połączenie doskonałej estetyki z praktyczną funkcjonalnością.

Nowa bateria Pivot z klasy Premium ze swoim ponad 55-centymetrowym wysięgiem i zakresem obrotu do 360° spełnia najwyższe wymagania w zakresie elastyczności i komfortu w kuchni.

Wyjątkowo duży wysięg wynoszący 55 cm i zakres obrotu do 360 stopni spełnia najwyższe wymagania w zakresie elastyczności i komfortu w kuchni.

Kąt obrotu wynoszący 360 stopni umożliwia bezproblemowe połączenie ze sobą poszczególnych obszarów roboczych w kuchni. Nazwa produktu pochodzi od francuskiego słowa "pivot", oznaczającego obrót wokół osi i odnosi się do typu baterii stanowiącej centralny punkt na wyspie w kuchni.

Ponadto uniwersalne zastosowanie modelu Pivot jest precyzyjnie dostosowane do serii Water Zones firmy Dornbracht i spełnia kompleksowe wymagania w zakresie obsługi, szczególnie w dziedzinie przygotowania i gotowania. Praktyczny uchwyt obrotowy bezpośrednio na wylewce gwarantuje prostą i ergonomiczną obsługę. Filigranowy, oszczędny kształt harmonijnie komponuje się z dyskretnym wzornictwem serii Tara Ultra.

Filigranowy, oszczędny kształt modelu Pivot harmonijnie i optymalnie komponuje się z dyskretnym wzornictwem serii Tara Ultra. Gładka dźwignia dopełnia prosty kształt. Pivot przenosi minimalistyczną perfekcję całej serii na nowy, wyjątkowy typ baterii o charakterze rzeźby. Gładka dźwignia dopełnia prosty kształt, czyniąc z modelu Pivot stylową alternatywę dla baterii z wężem i wyciąganą wylewką.

Ponadto model Pivot jako bateria jednodźwigniowa z mieszaczem, wyposażona w zawór ciepłej i zimnej wody, uzupełnia portfolio produktów firmy Dornbracht o wysokogatunkową baterię najwyższej klasy Premium, oferując jeszcze większy komfort w kuchni.

Model Pivot dostosowuje się podczas gotowania do indywidualnych wymagań i potrzeb użytkowników kuchni. Autorem wzornictwa jest Sieger Design. Bateria Pivot jest dostępna z wykończeniami powierzchni chrom i matowa platyna.

Oceń artykuł
4,29 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Dornbracht

Polecamy Ci również

Zobacz także