Baterie dwuuchwytowe – klasyka w nowoczesnej odsłonie

Baterie dwuuchwytowe – klasyka w nowoczesnej odsłonie

Baterie jednouchwytowe od pewnego czasu dominują w naszych łazienkach i kuchniach, zarówno w mieszkaniach i domach, jak i przestrzeni publicznej.

Jednak, wybierając baterię do kuchni lub łazienki, warto pamiętać również o bateriach dwuuchwytowych. Tym bardziej, że to tradycyjne rozwiązanie zyskuje coraz to nowe odsłony.
Baterie z tradycyjnymi kurkami są niezastąpione w klasycznych wnętrzach, ale – odpowiednio dobrane – będą pasować do każdego stylu. A motylkowe kurki są nie tylko stylowe, ale i bardzo wygodne w użyciu.

bateria zlewozmywakowa stojąca - Retro XR4    bateria wannowa ze stylizowaną słuchawką - Retro XR11

W ofercie baterii dwuuchwytowych znajdziemy baterie różnych typów i zastosowań, takie jak np. baterie pochodzące z kolekcji Retro i Retro New firmy Ferro:

  • baterie wannowe ze stylizowaną słuchawką prysznicową lub ruchomą wylewką,
  • baterie umywalkowe stojące, wyróżniające się smukłą wylewką i klasycznymi motylkowatymi kurkami; alternatywą dla nich są baterie z masywną podstawą i szeroką wylewką,
  • baterie zlewozmywakowe ścienne i stojące z wylewkami obrotowymi.

bateria unywalkowa stojąca - Retro New XD2bateria bidetowa - Retro New XD6

Znacznie bardziej nowoczesną stylistyką wyróżniają się baterie kuchenne Prato – o surowej linii i dwóch prostych uchwytach przylegających do wylewki. Z kolei baterie kuchenne Livorno to nowoczesne przetworzenie wzoru klasycznego dekoracyjnego kurka. Baterie są wykonane ze stali nierdzewnej AISI 304.

bateria zlewozmywakowa Prato BPR4bateria zlewozmywakowa  Livorno BLI4

Baterie dwuuchwytowe pomogą nam zaaranżować niebanalne wnętrze. I to bez względu na to, czy stawiamy na klasyczny, czy nowoczesny styl, z wieloma innymi po drodze.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Ferro

Polecamy Ci również

Zobacz także