Baterie łazienkowe Peonia

Baterie łazienkowe Peonia

Peonie to duże, kuliste kwiaty, czarujące kolorami. Ich uroda była inspiracją dla marki Deante do wprowadzenia nowej kolekcji baterii łazienkowych o tej nazwie. Baterie z serii Peonia ozdobią każde wnętrze.

baterie łazienkowe i ceramika sanitarna Peonia

Subtelne płatki kwiatów peonii tworzą okazałe i niezwykle ozdobne rośliny. Mimo swej delikatności są również bardzo wytrzymałe i odporne na mrozy, dlatego tak chętnie uprawia się je w polskich ogrodach. Otoczone odpowiednią opieką, mogą nam towarzyszyć przez lata. Podobnymi cechami charakteryzują się również nowości marki Deante, łączące w sobie najwyższą jakość wykorzystanych materiałów i doskonałe wzornictwo.

Okrągły kształt korpusu kolekcji Peonia sprawia, że śmiało może być wykorzystywana w subtelnych aranżacjach. Jednak miękka, wykończona w chromie forma nowej serii powoduje, że z powodzeniem stanie się też pięknym dodatkiem nowoczesnych i minimalistycznych łazienek.

Niewielki, podłużny otwór, który został umieszczony w dźwigni, dodaje lekkości. Dzięki temu dźwignia zyskuje także na funkcjonalności, gdyż otwór może niejednokrotnie ułatwić sterowanie natężeniem wody.

W skład linii Peonia wchodzą trzy modele baterii: umywalkowa, wannowa oraz natryskowa, których korpusy i głowice firma Deante obejmuje 7-letnią gwarancją. Wszystkie baterie zostały wyposażone w 35-milimetrowe głowice ceramiczne wysokiej jakości.

bateria umywalkowabateria wannowabateria natryskowa

    Bateria umywalkowa              Bateria wannowa                       Bateria natryskowa
Wysokość korpusu: 128 mm      Zasięg wylewki: 143 mm              Cena sugerowana: 259 zł 
Zasięg wylewki: 106 mm            Cena sugerowana: 339 zł
Cena sugerowana: 229 zł   

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Deante

Polecamy Ci również

Zobacz także