Baterie Malachit od Armatury Kraków w ścisłym finale...

Baterie Malachit od Armatury Kraków w ścisłym finale...

Baterie MALACHIT od Grupy Armatura, zostały docenione przez jury konkursu Dobry Wzór 2012, w kategorii sfera domu. Wyróżnione baterie cechuje asymetryczna budowa.

Grupa Armatura, Bateria MALACHITPodobnie jak kamień - malachit, wykorzystywany przede wszystkim w jubilerstwie, który zainspirował projektantów do stworzenia innowacyjnej i odważnej linii wzorniczej.

Oprócz nowoczesnej formy, elementy kolekcji posiadają wygodne w użyciu uchwyty, które pozwalają na łatwą i dokładną regulację strumienia i temperatury wody.

Czytaj także: Nowoczesny akcent pod prysznicem - natrysk przesuwny Calipso

Już od 19 lat Instytut Wzornictwa Przemysłowego przygląda się nowym produktom na rynku i ocenia je pod względem oryginalności designu. Wysoka jakość wzornictwa to element charakteryzujący wszystkie produkty wyróżnione w konkursie.

Grupa Armatura, Bateria MALACHITDo tegorocznej edycji zgłoszono 187 produktów i usług, z czego do finału przeszło 90 z nich. O tytuł Dobry Wzór 2012 rywalizowały w 4 kategoriach - sfera domu, sfera pracy, sfera publiczna i sfera usług. W ten sposób Instytut Wzornictwa Przemysłowego chce wyróżnić producentów, dystrybutorów i dostawców, którzy dbają o zastosowanie w swoich produktach w technologii z jednoczesnym zachowaniem walorów estetycznych.

Czytaj także: Montaż baterii łazienkowej - krok po kroku, czyli to nie tak skomplikowane, jak się wydaje!

- Odznaczenie w tym ważnym dla nas, bo jedynym w branży takim konkursie, stanowi dowód na to, że obraliśmy dobry kierunek w projektowaniu nowych serii - mówi Aneta Dziedzina z Grupy Armatura. - Cieszymy się, że wyznaczamy trendy i proponujemy Klientom najwyższej jakości produkty, potrzebne do codziennego funkcjonowania.

Finał konkursu Dobry Wzór 2012 odbędzie się 11 października. Zwieńczy go uroczysta Gala w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego. W tym samym miejscu do 9 grudnia będzie można zobaczyć wyróżnione produkty. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Gospodarki.

Oceń artykuł
4,33 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: inplusPR

Polecamy Ci również

Zobacz także