Bawełniane kule świetlne

Bawełniane kule świetlne

Światło decyduje nie tylko o tym, jak widzimy otoczenie, ale również jak się w nim czujemy - i jest kluczowe w naszej zabieganej codzienności.

kule świetlneDlatego żyjąc w miejscu, gdzie istnieje "ciemna" pora roku (a znaczną część tego czasu spędzamy w pomieszczeniach), warto podjąć trud przy urządzaniu domu, mieszkania czy biura, aby dobrać oświetlenie odpowiednio nie tylko do naszych potrzeb, ale też pozostałych elementów wystroju oraz naszego charakteru. Wreszcie tak, aby w jak najmniejszym stopniu zniwelować uciążliwości spowodowane brakiem naturalnych promieni słonecznych.

Wiemy, że w pomieszczeniach stosujemy oświetlenie ogólne, miejscowe i dekoracyjne, a zastosowane lampy muszą dawać odpowiednią ilość światła, być funkcjonale i odpowiednio dopełniać dekoracji wnętrz. Do tego powinny mieć jeszcze dobrą cenę, aby nie zrujnować naszego portfela.

W poszukiwaniu oświetlenia idealnego trafiliśmy na nowinkę na polskim rynku - Cotton Ball Lights (www.CottonBallLights.pl), które łączą funkcje delikatnego oświetlenia i wyrazistego elementu aranżacji wnętrza.

Sklep oferuje niemal 40 kolorów bawełnianych kul Cotton Ball Lights, które - w dowolnej konfiguracji - umieszcza się na specjalnych przewodach świetnych "zamykając światło" w kolorowym oplocie - pojedynczo lub w niezwykle efektownych girlandach.

Klienci kreatywni mają możliwość stworzenia własnego zestawu kolorystycznego, odpowiadającego ich potrzebom: w zależności od tego, w jakim wnętrzu świetlne kule mają zaistnieć i jaki mają w nim stworzyć nastrój. Dla mniej odważnych doświadczeni architekci wnętrz przygotowali gotowe zestawy kolorystyczne.

Od starożytności wiadomo, że kula to kształt idealny i uniwersalny, co potwierdził Leonardo da Vinci, tworząc człowieka witruwiańskiego. Łącząc zatem kulę ze światłem i wybranym kolorem (lub kolorami) dodajemy do naszego doskonałego wnętrza idealną kropkę nad i... Cotton Ball Lights, dla znakomitego samopoczucia.

Oceń artykuł
4,25 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Źródło: PRomotion Instytut Anna Szymczak

Polecamy Ci również

Zobacz także