Bejca dekoracyjna do ścian i sufitów

Bejca dekoracyjna do ścian i sufitów

Iskrzący blask i głębia koloru na ścianach pomoże w wykreowaniu niebanalnej aranżacji wnętrza. Takie niezwykłe, pełne zmysłowej estetyki zdobienia osiągniemy stosując bejcę Tikkurila Be Special Decor Lasyr.

Zapewnia ona efekt przenikających odcieni i załamywania światła, a jej nowa paleta 8 tysięcy kolorów pozwala na jeszcze szersze możliwości dekoracyjne.

Be Special Decor LasyrDizajnerskie meble, efektowne kolory, ciekawe oświetlenie, starannie dobrane dodatki - to elementy niezbędne dla pięknego wnętrza. Nie zawsze wystarczają jednak, by nadać aranżacji ten nieuchwytny, a zachwycający "smak". By stworzyć przestrzeń uwodzącą wyrafinowanym stylem, idealnie dopasowanym do naszych gustów estetycznych, warto zastosować dodatkowe rozwiązania dekoratorskie. Czasem niewielka zmiana wystarczy, by nadać mieszkaniu zupełnie wyjątkowy charakter.

Tikkurila Be Special Decor Lasyr to produkt idealny dla osób, które w architekturze i wystroju wnętrza chcą wykraczać poza standardowe rozwiązania. Szukają niebanalnych pomysłów, które pomogą wprowadzić do przestrzeni piękno i styl. Be Special Decor Lasyr to transparentna bejca akrylowa, która tworzy na powierzchni przyciągającą wzrok, niezwykłą grę światła i cieni. Ożywia i optycznie powiększa pokoje oraz nadaje ścianom niezwykłej głębi. Jej nowa, bogatsza odsłona kolorystyczna, pozwala na idealne dopasowanie odcienia do całości aranżacji. Tak szeroka gama barw Tikkurila Be Special Decor Lasyr to jeszcze więcej inspiracji i pomysłów na dekorację przestrzeni.

Wyjątkowy efekt wizualny - nieuchwytne przenikanie się poblasków i zróżnicowanie odcieni - przywodzi na myśl płomienne ciepło. Doskonale komponuje się z orientalnym bogactwem wzorów i zdobień. Dla podkreślenia piękna tej ściennej dekoracji niezbędne jest odpowiednie, subtelne oświetlenie. To doskonała propozycja dla tych, którzy nie przepadają za surowością minimalistycznych aranżacji.

Świeża, zielona barwa - dzięki zastosowaniu bejcy Be Special Decor Lasyr - zyskuje dodatkowy wymiar głębi i rozświetlenia. Tak zdobiona ściana tworzy idealne tło dla uwydatnienia piękna dizajnerskiej lampy i stylowych dodatków. Wybierając tak żywy odcień farby, wzbogacony efektem dekoracyjnym, pamiętajmy, by nie wprowadzać do aranżacji zbyt wielu dodatkowych, intensywnych barw. Czerń i biel elementów wyposażenia wnętrza to doskonały wybór. To aranżacja nowoczesna, lecz nie ascetyczna.

W linii Tikkurila Be Special Decor dostępne są także inne produkty, pozwalające osiągnąć oryginalne efekty zdobnicze:

  • Be Special Decor Sand - farba dekoracyjna, dająca na powłoce efekt piasku
  • Be Special Decor Salt&Pepper - transparentna farba dekoracyjna, nadająca powłoce efekt rozsypanych ziaren soli i pieprzu
  • Be Special Decor Marmo - farba strukturalna dająca efekt marmuru
  • Be Special Decor Retro - wewnętrzny akrylowy tynk dekoracyjny
  • Be Special Decor Silver - wodorozcieńczalna bejca w kolorze srebrnym
  • Be Special Decor Gold - wodorozcieńczalna bejca w kolorze złotym

Linia produktów Tikkurila Be Special Decor została wyróżniona Złotym Laurem Konsumenta 2011 w kategorii "farby i tynki dekoracyjne".

Oceń artykuł
3,43 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Tikkurila

Polecamy Ci również

Zobacz także