Bejca Kryjąca marki Drewnochron

0
Bejca Kryjąca marki Drewnochron

Dostępna w 10 kolorach Bejca Kryjąca, przeznaczona m.in. do odnawiania starych powierzchni drewnianych. Tworzy odporną na wgniecenia i uderzenia powłokę oraz chroni drewno przed czynnikami atmosferycznymi.

Bejca Kryjąca marki DrewnochronPrzeznaczona jest do stosowania na przedmiotach drewnianych, materiałach drewnopochodnych eksploatowanych wewnątrz i na zewnątrz oraz na tynkach wewnętrznych. Jest łatwa w aplikacji i wydajna (do 16m2/L). Świetnie nadaje się do renowacji starych powierzchni drewnianych.

Każdy z 10 kolorów Bejcy Kryjącej może być mieszany z innymi, w celu osiągnięcia własnego efektu dekoracyjnego. Produkt przed użyciem należy dokładnie wymieszać. Wewnątrz pomieszczeń bejca może być nanoszona bezpośrednio na surowe drewno lub na uprzednio zagruntowane Pokostem Lnianym. W przypadku drewna na zewnątrz, zalecane jest zagruntowanie go bezbarwnym Impregnatem Extra marki Drewnochron. Do gruntowania tynków wewnętrznych zaleca się użycie Gruntomalu marki Dekoral. Bejcę Kryjącą nakładamy za pomocą wałka, pędzla lub metodą natryskową. Czas schnięcia powłoki wynosi 14 h. Optymalna do malowania temperatura powietrza i podłoża mieści się w przedziale od +10 do +25 stopni Celsjusza.

Czytaj także: Odnawianie starych mebli - nowy urok drewnianych elementów wyposażenia

Drewnochron Bejca Kryjąca

* Kolory: biały brzozowy, zielony klonowy, brązowy kasztan, szary świerkowy, żółty lipowy, orzech laskowy, mahoń tradycyjny, czarny hebanowy, beżowy grab, miętowy platan.

* Opakowania: 0,9L, 5L, 10L.

* Cena: 15,92 PLN brutto - 19,25 PLN brutto za 0,9L (cena zależnie od koloru)

Oceń artykuł
3,22 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Drewnochron

Polecamy Ci również

Zobacz także