Biokominek dekoracyjny, który nadaje do każdego rodzaju...

Biokominek dekoracyjny, który nadaje do każdego rodzaju...

Kominek dekoracyjny firmy EcoFire jest to kominek ekologiczny, który nadaje do każdego rodzaju domu lub mieszkania. Do jego instalacji nie potrzebujesz żadnych dodatkowych odprowadzeń kominowych.

Biokominek dekoracyjny EcoFire Convex białyDzieki kominkowi dekoracyjnemu EcoFire każdy z nas może zaznacz przyjemności luksusu i romantyzmu w swoich czterech ścianach. Kominek jest zasilany bioetanolem pochodzenia roślinnego. Biopaliwo jest bardzo wydajne i całkowicie ekologiczne. Proces produkcji przypomina proces wytwarzania spirytusu lub wódki. Jeden litr biopaliwa spala się w czasie 3-4 godzin i zastępuje grzejnik o mocy 1,5-3 kW. Już po kilku minutach daje sie odczuć różnice temperatury. Jedynym warunkiem jest to by kubatura pomieszczenia była większa niż 44cm3. Ponieważ przy mniejszych pomieszczeniach nie wentylowanych może być czuć zapach spalania biopaliwa.

Czytaj także: Serce domu - ekologiczne kominki Glamm Fire [GALERIA - DUŻO ZDJĘĆ]

W zestawie: * kominek (biały) * pojemnik nierdzewny (pojemnik, w którym następuje spalanie) * uchwyt do regulacji przesłony ogniowej * szyna do umocowania kominka * elementy do montażu * kolekcja: Convex

Wymiary: * wysokość - 45 cm * długość - 60 cm * głębokość - 15 cm * pojemność - 0,5 litra

Czytaj także: Zamiast tradycyjnego kominka - biokominek!

Materiał: * stal nierdzewna * stal

Cena: 499 zł

Oceń artykuł
4,08 / 12 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: SuperWnetrze.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także