Biżuterniczka - dekoracyjny i funkcjonalny dodatek

Biżuterniczka - dekoracyjny i funkcjonalny dodatek

W każdym kobiecym wnętrzu, bez względu na upodobania stylistyczne, można znaleźć przedmioty, które mają za zadanie uprzytulnić wnętrze i nadać mu charakteru jego właścicielki.

Biżuterniczka wg projektu Agnieszki WiczukOczywiście może to być jeden pamiątkowy wazon, a może tysiące drobiazgów, jednak zawsze służy to ozdobie i indywidualizacji. Biżuterniczka to nowy pomysł na dekorację wnętrza za pomocą bliskich nam przedmiotów. Czytaj także: Organizery i stojaki na biżuterię marki Umbra [GALERIA]

Miejsca, które szczególnie ważne są dla każdej kobiety, to oczywiście łazienka, garderoba, sypialnia. Tam właśnie spędzamy najwięcej czasu - szykujemy się do każdego wyjścia. Przeważnie tam również znajduje się nasza garderoba, biżuteria i inne dodatki. Takie miejsca można porównać do kobiecego buduaru, tutaj znajdują się wszystkie nasze skarby i tajemnice, tutaj pragniemy czuć się swobodnie i pięknie. Właśnie takie wnętrze powinno być przystosowane do naszych potrzeb pod względem funkcjonalnym oraz estetycznym.

Oryginalnym dodatkiem wystroju kobiecego wnętrza, zarówno łazienki, sypialni, jak i garderoby może stać się Biżuterniczka. Dotychczas nie było podobnego produktu na rynku. Agnieszka Wiczuk, projektantka Biżuterniczki pomyślała zarówno o aspekcie funkcjonalnym swojego produktu, jak i estetycznym.

Czytaj także: Mała przestrzeń dla wielkiej damy - toaletka firmy Mebin niejedno ma imię [ZDJĘCIA]

Biżuterniczka jest to ekspozytor biżuterii, na którym możemy zawiesić w jednym miejscu zarówno kolczyki, łańcuszki i pierścionki. Biżuteria się nie plącze, nie miesza, jest w każdej chwili pod ręką i w zasięgu naszego wzroku. Ponadto ślicznie wygląda we wnętrzu. Umieszczona może zostać tam, gdzie najczęściej dobieramy biżuteryjne dodatki i potrzebujemy jej najbardziej.

Zarówno jedna Biżuterniczka, jak i kilka naklejonych na ścianie lub lustrze mogą tworzyć niepowtarzalną kompozycję złożoną z naszych ulubionych dodatków. Ważne jest, że sama Biżuterniczka nie pełni ozdoby jako takiej. Agnieszka Wiczuk chciała, aby ten produkt stanowił eleganckie tło dla naszej biżuterii. To pionierskie podejście do kwestii dekoracji możemy zawdzięczać idei, która przyświeca Biżuterniczce - jej zadaniem jest eksponować nasze klejnoty ciekawie i niebanalnie i w ten sposób dekorować wnętrze. Czytaj także: Praktyczny, intymny i bardzo kobiecy mebel

Nie potrzebujemy żadnych wymyślnych dodatków, bowiem to nasza biżuteria będzie stanowiła główny element dekoracyjny wnętrza. Umieszczona w eleganckiej, miękkiej i subtelnej Biżuterniczce może faktycznie stanowić o wyrazie całego wnętrza i stać się głównym elementem jego wystroju.

Oceń artykuł
3,60 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Materiały prasowe

Polecamy Ci również

Zobacz także