Blender sposobem na przyśpieszenie pracy w kuchni

Blender sposobem na przyśpieszenie pracy w kuchni

Gotowanie to czynność, która wymaga nie tylko umiejętności, ale i czasu. Codzienność jednak pokazuje, że w kuchni najlepiej sprawdzają się rozwiązania szybkie, proste, skuteczne. Warto w tej sytuacji skorzystać z blendera.

Blender FA 5242-2Wiele osób wybiera dostępne w sklepach gotowe produkty, które pozbawione są świeżości i wyjątkowego aromatu. Zawarte w nich chemiczne dodatki może gwarantują dłuższą datę przydatności do spożycia, ale są pozbawione naturalnych wartości odżywczych. Wybór gotowych produktów uzasadniony jest z reguły brakiem czasu - trakcie przyrządzania praktycznie każdej potrawy, na krojenie czy szatkowanie poświęca się sporo uwagi. Zamiast wykonywać te czynności ręcznie można skorzystać z blendera, który dzięki specjalnym ostrzom w mgnieniu oka poradzi sobie ze składnikami potrzebnymi do przygotowania dania.

Czytaj także: Nowa sokowirówka w ofercie First Austria

Zmiksowane warzywa potrafią czasem całkowicie zmienić smak potrawy. - Zimą podawać możemy kremową zupę, zaś latem chłodniki lub owocowe koktajle na bazie naturalnego jogurtu - zaznacza Paulina Szczepaniak z firmy First, wyłącznego dystrybutora marki First Austria. Ponadto dipy oraz sosy ze zmiksowanych świeżych składników, doprawione ziołami prosto z doniczki podkreślą smak potrawy oraz nie pozostawią chemicznego posmaku - dodaje Szczepaniak.

W blenderze marki First Austria, dzięki wysokiemu kielichowi o pojemności ponad 1 litra oraz stabilnej podstawie, można zmiksować płyn razem z warzywami, bez konieczności ponownego użycia urządzenia. Blender kielichowy FA 5242-2 sprawdzi się również podczas ucierania ciasta. Co więcej, w przeciwieństwie do kuchennych robotów, kielichy w blenderach są wąskie, wysokie i ulokowane na podstawie, dzięki czemu zajmują znacznie mniej miejsca. Przed zakupem blendera warto pamiętać, aby moc blendera oscylowała między 500 a 600 W - wówczas zmiksowanie gęstszej masy czy nawet lodu nie będzie stanowiło problemu.

Czytaj także: Nowość w ofercie First Austria - ekspres ciśnieniowy do kawy

Urządzenie austriackiego producenta jest proste w obsłudze i z pewnością spodoba się miłośnikom praktycznych rozwiązań. Oszczędny design stanowi jego dodatkowy atut. Sprzęt zawiera polską instrukcję, a w przypadku awarii obowiązuje 24-miesięczna gwarancja.

Blender FA 5242-2: - pojemność: 1,3 litra - szklany dzbanek - 2 prędkości - przycisk pulsacyjny - zabezpieczenie - ostrza ze stali nierdzewnej - moc: 525W

Cena: ok. 109 zł Więcej informacji na stronie first-polska.com.pl

Oceń artykuł
3,00 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: First Austria

Polecamy Ci również

Zobacz także