Blendery gotowe na wszystko

0
Blendery gotowe na wszystko

Marka Kenwood, uznany producent kuchennego AGD, wprowadza właśnie na rynek dwa nowe modele blenderów kielichowych BL 460 i BL 710, które z pewnością zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających amatorów domowych koktajli.

blender kielichowyBlendery kielichowe szybko, sprawnie i czysto przygotowują przepyszne koktajle ze świeżych owoców dla dzieci i osób dbających o zdrowie, koktajle mleczne na śniadanie lub orzeźwiające drinki na wieczorne imprezy. W jednym pojemniku możemy rozdrobnić owoce, pokruszyć lód, ubić mleko i wymieszać wszystkie produkty. Kielich o pojemności 2 litrów pozwala na przygotowanie koktajlu dla całej rodziny czy grupy zaproszonych gości równocześnie. Wytrzymałe ostrza oraz odporne na zniszczenia i działania temperatury kielichy pozwalają na przygotowanie koktajli nawet z bardzo twardych składników, na kruszenie lodu i rozdrabnianie gorących potraw. Blender kielichowy BL 460 to prosty model urządzenia zaprojektowany z myślą o tych, którzy lubią czasem przygotować sobie i bliskim domowe koktajle. Kompaktowe wymiary, prostota obsługi i atrakcyjna cena to główne zalety tego modelu. Ale nie jedyne. W małym urządzeniu kryje się moc, która skruszy lód. Kielich blendera wykonany jest z bardzo trwałego akrylu, który nie zniszczy się podczas kruszeniu lodu, świadczy o tym także specjalnie dedykowany przycisk.

blender kuchennyDruga propozycja Kenwooda - blender kielichowy BL 710 - to urządzenie, które zadowoli najbardziej wymagających użytkowników. Jego kielich wykonany został z wyjątkowego rodzaju szkła, odpornego na skrajne temperatury oraz na zmiany temperatur w zakresie 160 st. C. Płynna regulacja obrotów pomoże nam idealnie dostosować prędkość pracy blendera do danej sytuacji i tym samym uzyskać perfekcyjny efekt za każdym razem, niezależnie od wykorzystanych składników. Metalowa obudowa i wyjątkowo wytrzymały kielich blendera sprawiają, że urządzenie sprawdzi się w intensywnym użytkowaniu.

blender z pokrywkąBlendery kielichowe Kenwood to urządzenia uniwersalne, dzięki którym będziemy mogli przygotowywać wyśmienite posiłki, desery i napoje dla całej rodziny, od rana do późnej nocy.

Specyfikacja techniczna:

Blender kielichowy BL 460: * Pojemność kielicha 2l * Wymiary 17,5/20/40,5 * 3 prędkości pracy i praca pulsacyjna * Dedykowany przycisk do kruszenia lodu. * Moc 600W * Sugerowana cena detaliczna: 299 zł brutto

Blender kielichowy BL 710: * Szklany kielich odporny na zmiany temperatur * Płynna regulacja prędkości * Metalowa obudowa * Sugerowana cena detaliczna: 599 zł brutto

Oceń artykuł
4,00 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Źródło: Kenwood

Polecamy Ci również

Zobacz także