Bloker - nowy grunt marki Dekoral Professional

0
Bloker - nowy grunt marki Dekoral Professional

Marka Dekoral Professional poszerzyła swą ofertę o nowy podkład odcinający Bloker. Produkt skutecznie zabezpiecza ściany przed wysoleniami oraz niekorzystnym działaniem wody.

Bloker - nowy grunt marki Dekoral ProfessionalW marcu 2012 roku do sprzedaży wprowadzony został nowy podkład odcinający wysolenia - Bloker marki Dekoral Professional. Bloker przeznaczony do gruntowania chłonnych i porowatych podłoży (takich jak tynki cementowo-wapienne i cementowe, płyty włóknisto-cementowe, beton, cegła, kamień).

Poprzez swój innowacyjny skład produkt pozwala na malowanie świeżych, nie w pełni wysezonowanych tynków mineralnych. Ponadto zabezpiecza podłoże przed wysalaniem, poprawia przyczepność i mrozoodporność. Można stosować go zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń.

Wydajność gruntu przy jednej warstwie wynosi do 8m2/L, zależnie od chłonności i chropowatości podłoża. Z 5 litrów podkładu otrzymujemy 25 litrów gruntu - Bloker to koncentrat, rozcieńczany wodą w stosunku objętościowym 1:4. Do aplikacji gruntu nadaje się pędzel ławkowiec, pędzel płaski lub wałek. Nanoszenie drugiej warstwy gruntu możliwe jest już po 3, a farby nawierzchniowej po 6 godzinach. Po jego zastosowaniu nie trzeba dodatkowo gruntować podłoża.

Produkt blokuje transport wody i soli, ogranicza brudzenie i porastanie ścian, zabezpiecza je przed nasiąkaniem wodą. Sprawdzenie prawidłowego gruntowania polega na spryskaniu wyschniętej, zagruntowanej powierzchni wodą. Jeżeli woda jest od razu wchłaniana, gruntowanie jest za słabe. Jeżeli woda tworzy krople, gruntowanie należy uznać za prawidłowe.

Po zagruntowaniu podłoże powinno być matowe. Przy silnie chłonących powierzchniach oraz niewysezonowanych tynkach mineralnych wyrób należy nanosić w 2 warstwach.

Grunt Koncentrat Bloker

* Producent: PPG Deco Polska * Opakowanie: 5 L * Wydajność: do 8m2/L, zależnie od chłonności i chropowatości podłoża * Liczba warstw: 1-2 * Metoda aplikacji: pędzel, wałek * Cena: 170,72 PLN netto za opakowanie

Oceń artykuł
3,50 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Dekoral

Polecamy Ci również

Zobacz także