Bohaterowie kreskówek na ścianie w pokoju dziecka

1
Dekoracja ścienna w pokoju dziecka
Dekoracja ścienna wykonana z naklejek z kolekcji "Superbohaterowi".

Pokój dziecięcy to odzwierciedlenie marzeń i zainteresowań jego mieszkańca. Kolorystyka, zabawki na półkach oraz coraz częstsze grafiki na ścianach pokazują fascynacje i zainteresowania dziecka.

Pokazujemy jeden z pomysłów na to, jak stworzyć wnętrze dziecięcego pokoju inspirowane bajkowymi superbohaterami. Zobacz ozdoby ścienne składające się z małych samoprzylepnych kwadratów, dostępnych w 3 rozmiarach i 40 kolorach. W kolekcji Superbohaterowie są m.in. postaci nawiązujące do Batmana, Spidermana czy Iron Mana.

Kolorowe kwadraciki, z których składa się wzór, stworzone są z certyfikowanej, dwustronnej, odpornej na wilgoć i wodę folii. Świetnie trzymają się każdej powierzchni, możemy więc ozdobić superbohaterem ścianę, okno, meble czy biurko dziecka. Różne rozmiary kwadratów pozwolą dopasować grafikę do miejsca, które mamy. Superman naklejony na ścianę może mieć od ok. 30 do 110 cm wysokości.

Własny bohater wyklejony na ścianie

Kolekcja składa się 7 gotowych wzorów, przedstawiających podobizny najpopularniejszych chłopięcych bohaterów. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by stworzyć grafikę innej postaci lub nawet wymyślić własną koncepcję walecznego bohatera. Na stronie Puzzlove.pl dostępny jest panel, za pomocą którego możemy zbudować z kwadratów swój wymarzony wzór. System wylicza i wycenia potrzebne elementy, które później możemy zamówić.

Nie tylko tworzenie wzorów, ale ich przyklejanie może być świetną zabawą dla dziecka. Ze wsparciem rodzica lub starszego rodzeństwa maluch przyklei poszczególne elementy swojej grafiki. Co ważne, elementy nie zostawiają po sobie śladów. Pokój rośnie razem z dzieckiem – za kilka lat, miejsce po superbohaterze może w prosty sposób zająć inna, bardziej dorosła, grafika.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz
Więcej na ten temat:

Polecamy Ci również

Zobacz także