CASTELLO LUX - nowy model mebla modułowego

0
CASTELLO LUX - nowy model mebla modułowego

CASTELLO LUX - nowy projekt mebla modułowego od CAYA DESIGN Marki Wygodnych Rozwiązań.

CASTELLO LUX w wersji narożnej

CASTELLO LUX
jest synonimem nowoczesnego wzornictwa połączonego z funkcjonalnością zawartego w nienagannie prostej i czystej formie mebla.

Taka kombinacja, jak właśnie prosta forma poszczególnych brył mebla i możliwość modułowego aranżowania pozwala na niemal nieograniczone rozbudowywanie zestawu. Odzwierciedla to w pełni charakterystyczny od pewnego czasu trend modułowego kreowania zaaranżowanych wnętrz.

Czytaj także: Wszystkie cztery rogi - narożniki CAYA DESIGN

W CASTELLO LUX, meblu pełnym dbałości o najdrobniejsze szczegóły zastosowano najwyższej jakości materiały. Wysoki komfort siedziska zapewnia system sprężyn, system wysokoelastycznych pianek HR i dodatkowo wzmocnienia z elastycznych pasów.

Oparcie mebla, w formie poduszek może być wypełnione albo bardzo miękkim wsadem z silikonu albo gęsim pierzem - wybór firma CAYA DESIGN pozostawiła Klientowi

CASTELLO LUX od CAYA DESIGN

CASTELLO LUX występuje jako
: narożnik L i P, sofa 3 i 2-osobowa, fotel i pufa.

Zarówno narożnik jak i sofy wyposażone są w innowacyjny system rozkładania przeznaczony do spania codziennego oraz praktyczny pojemnik.

Czytaj także: SUMMER od Caya Design - poczuj błogość i zregeneruj swoje siły

CASTELLO LUX może być ubrany w tkaniny obiciowe posiadające wysoką wytrzymałość na ścieranie... jednak znacznie lepiej prezentuje się w naturalnej, najwyższej jakości, wyselekcjonowanej przez CAYA DESIGN skórze.

CASTELLO LUX od CAYA DESIGN

Oceń artykuł
3,40 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: press@cayadesign.com

Polecamy Ci również

Zobacz także