Cegła inspirowana krajobrazami Australii

0
Cegła inspirowana krajobrazami Australii

Intensywna, grafitowo-srebrna barwa to znak rozpoznawczy nowej cegły klinkierowej marki Röben. Nowa cegła Sydney wyróżnia się wśród innych ciekawą fakturą z nieregularnymi wgłębieniami i rysami, przypominającymi zadrapania. Wyjątkowy jest też kolor - ciemny, intrygujący, tajemniczy.

Nowa cegła Sydney ma intrygujący kolor i oryginalną strukturę lica.Srebrne cieniowania nadają cegle dodatkowej elegancji. To propozycja dla wszystkich zwolenników nasyconych, zdecydowanych barw i niestandardowych kształtów. Ze względu na odcień, nowy klinkier doskonale pasuje do współczesnej, minimalistycznej architektury miejskiej - pełnej monochromatycznej kolorystyki, surowych materiałów takich, jak metal, szkło, drewno czy kamień. Symbolem takiej architektury jest m.in. nowoczesne i tętniące życiem australijskie Sydney, stąd nazwa nowej cegły.

Do zalet cegieł Sydney, poza wyjątkową strukturą, należą charakterystyczne dla klinkieru doskonałe parametry techniczne. Dzięki temu, są to materiały o uniwersalnym zastosowaniu, na elewacje zarówno domów jednorodzinnych, jak i większych obiektów. Z powodzeniem można je także stosować we wnętrzach oraz na elementach małej architektury wokół domu.

Podstawowe informacje o cegle Sydney:

Oceń artykuł
4,33 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Yasna Communications

Polecamy Ci również

Zobacz także