Centrum Dekoral Professional w Olsztynie już otwarte

0
Centrum Dekoral Professional w Olsztynie już otwarte

W Olsztynie przy ul. Lubelskiej 25 otwarto pierwsze warmińsko-mazurskie Centrum Dekoral Professional. Na miejscu kupimy najwyższej jakości farby oraz produkty do ochrony drewna. Czekają na nas również fachowcy, którzy doradzą w zakresie aranżacji kolorów oraz dobru produktów i technik malarskich.

 Ogólnopolska sieć sklepów Centrum Dekoral Professional - do której należy nowy sklep przy ul. Lubelskiej - oferuje bogaty wybór farb i emulsji Dekoral Professional, Sigma Coatings, Dekoral, akcesoriów malarskich Dekoral Gold oraz lakierów i impregnatów marek Domalux Professional, Domalux i Drewnochron. Właściciel sieci, firma PPG Deco Polska, dba jednak nie tylko o szeroką gamę produktów - na miejscu czeka na nas także wykwalifikowany personel, szkolony przez ekspertów Akademii Technik Malarskich.

Pracownicy Centrum z łatwością pomogą klientowi w każdej kwestii związanej z malowaniem: od estetycznej aranżacji kolorów, poprzez dobór właściwych produktów aż po stosowanie konkretnych technik malarskich: Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z zawodowym malarzem, czy zwykłym Kowalskim, w każdym wypadku chcemy naszym klientom zaoferować kompleksowego wsparcie produktowe oraz merytoryczne.

- Dlatego kładziemy ogromny nacisk na szkolenie naszych fachowców. Wprowadzamy także nowatorskie rozwiązania, takie jak "ściana kolorów" oraz testery, które ułatwiają wybór produktów - mówi Tomasz Ronczewski, trade channel marketing manager, PPG Deco Polska. Dzięki temu w olsztyńskiej placówce możemy sprawdzić kolory w świetle dziennym oraz sztucznym. Pomoże nam w tym wspomniana już "ściana kolorów". Podjęcie decyzji ułatwią nam także wygodne testery produktów. Wystarczy zabrać je do domu i zrobić próbne wymalowanie, by przekonać się, czy wybrany kolor jest tym właściwym.

Z kolei zawodowi malarze, którzy odwiedzą Centrum Dekoral Professional, mogą zapisać się na specjalistyczne szkolenia w Akademii Technik Malarskich (ATM). Dzięki nim zdobędą przydatną wiedzę oraz nowe umiejętności. Zyskają także szansę na zdobycie prestiżowego Certyfikatu ATM. Na miejscu mogą także przystąpić do Klubu ATM, skupiającego najlepszych malarzy. Jego członkowie mogą liczyć na atrakcyjne rabaty na produkty PPG Deco Polska.

Centrum Dekoral Professional przy ul. Lubelskiej 25 to pierwsza placówka tego rodzaju otwarta w Olsztynie przez PPG Deco Polska. Cała sieć liczy dziś 32 sklepy, które znajdują m.in.: w Trójmieście, Krakowie, Poznaniu, Warszawie oraz we Wrocławiu.

Oceń artykuł
4,10 / 10 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Dekoral.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także