Ceny podłóg

Ceny podłóg

Wielkimi krokami zbliża się letnia promocja podłóg Chapel Parket. Od 1 czerwca obowiązywać będą atrakcyjne ceny na wybrane deski. Miłośnicy naturalnego drewna muszą się spieszyć, gdyż promocja trwa do wyczerpania zapasów.

podłoga w mieszkaniuLetnia promocja dotyczy dębowych litych podłóg z kolekcji Chapel Parket, Chapel Antico oraz Cathedral. Po obniżonych cenach będzie można kupić deski poddane unikatowym procesom postarzania oraz materiał w wersji niepostarzanej.

Postarzane deski podłogowe urzekają pięknem, ale i swoją funkcjonalnością. Odpowiednie przygotowanie drewna pozwala cieszyć się nimi przez długie lata. Wygląd starej podłogi uzyskuje się dzięki procesom chemicznym wpływającym na strukturę drewna i jego kolor. Deski poddawane są różnym manipulacjom, które wydobywają naturalne piękno drewna. W końcowej fazie produkcji efekt ten jest utrwalany olejami.

W procesie tworzenia podłóg Chapel Parket stosowany jest olej wzbogacony o związki krzemu, które zdecydowanie podnoszą odporność drewna na ścieranie.

Olej jest także odporny na działanie płynów, m.in. wody, kawy, herbaty, soków owocowych i mleka. Substancja ta jest w pełni bezpieczna, odpowiada europejskiej normie EN71 dotyczącej zabawek.

Promocją objęte są deski o grubości 20 mm i długości od 600 do 1800 mm. Klienci będą mogli wybrać materiał w trzech szerokościach: 140, 180 oraz 220 mm.

Atrakcyjne ceny będą obowiązywały od 1 czerwca do 30 sierpnia lub do wyczerpania zapasów. Szczegółowych informacji na temat letniej obniżki udzielają dystrybutorzy podłóg Chapel Parket.

Oceń artykuł
3,44 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Anna Koza

Polecamy Ci również

Zobacz także