Ceramika łazienkowa - tajemniczy ogród

Ceramika łazienkowa - tajemniczy ogród

Natura rozkwita pod wpływem coraz mocniejszych promieni letniego słońca. Napawa wszystkich optymizmem i ozdabia przestrzeń wokół. Firma Deante doceniła jej urok, rozszerzając ofertę ceramiki o kolejne modele inspirowane nazwami kwiatów. Na rynku pojawiły się właśnie cztery nowe wzory umywalek. 

umywalka z szerokim rantem - AnemonKażda z nowości ceramicznych Deante prezentuje inne wzornictwo i ciekawe funkcje, dzięki którym użytkownicy będą mogli dopasować je do własnych potrzeb. Właścicieli dużych łazienek i miłośników elegancji może zainteresować nowy model umywalki Anemon, w swojej letniej odsłonie zyskujący szeroki rant, który może posłużyć jako półka na kosmetyki bądź akcesoria. Aż 90-centymetrowa umywalka nie traci jednak na subtelności, gdyż jej prosta forma została przełamana półkolistą komorą.  

umywalka wpuszczana w blat - KonwaliaZwolennikom zaokrąglonych form, Deante proponuje wpuszczaną w blat umywalkę Konwalia. Kształtem podobna do kwiatu, którego nosi nazwę, to alegoria delikatności i uroku. Wkomponuje się zarówno w rustykalną, bogato zdobioną łazienkę, jak i proste aranżacje. Jej dodatkową zaletą jest głębokość – 197 mm – która ułatwia wykonywanie wielu codziennych prac.

umywalka narożna - DaliaDalia – narożna umywalka ścienna – to rozwiązanie idealne dla osób, które na niewielkiej przestrzeni chcą połączyć funkcjonalność z estetyką. Wybierając ten produkt można zaoszczędzić miejsce, a także stworzyć oryginalną aranżację wnętrza. Jej opływowa forma sprawia wizualne wrażenie lekkości, co jest dodatkową zaletą przy niewielkich metrażach.  

mała umywalka - FunkiaKolejną nowością jest model Funkia – podłużna umywalka meblowa o zaledwie 25 cm szerokości. Jej ciekawy kształt i nietypowe wymiary sprawdzą się w małych lub wąskich pomieszczeniach. Szeroki boczny rant natomiast pozwoli zaoszczędzić przestrzeń w łazience i będzie dobrym miejscem na niezbędne przybory toaletowe.

Deante od lat udowadnia, że design i funkcjonalność mogą iść w parze. Najlepszym tego przykładem są letnie nowości ceramiczne. Wszystkie umywalki zostały dostosowane do jednootworowych baterii, a Anemon, Konwalia i Dalia są wyposażone także w przelewy. Kolejną istotną cechą jest ich wytrzymałość, o czym świadczy 10-letnia gwarancja.

Dalia
Kolor: biała
Wymiary: 460x460x163 mm
Cena sugerowana: 229 zł

Anemon
Kolor: biała
Wymiary: 900x500x150 mm
Cena sugerowana: 769 zł

Konwalia
Kolor: biała
Wymiary: 520x450x197 mm
Cena sugerowana: 229 zł

Funkia
Kolor: biała
Wymiary: 450x250x103 mm
Cena sugerowana: 239 zł

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Deante

Polecamy Ci również

Zobacz także