"Charakterystyczny detal Twojej łazienki" - KONKURS...

0
"Charakterystyczny detal Twojej łazienki" - KONKURS...

Drodzy Internauci! Dziękujemy za udział w naszym konkursie! Sprawdźcie, czy jesteście na liście zwycięzców!

Akcesoria bambusowe, kubek na szczoteczki Bardzo się cieszymy, że wspólna inicjatywa z Ferro Polska spotkała się z Waszym ogromnym zainteresowaniem. Zasypaliście nas gradem odpowiedzi, a wybór najlepszych okazał się naprawdę trudny! Po długich debatach zdecydowaliśmy się nagrodzić następujących autorów:

I miejsce - Marek B. II miejsce - Karolina L. III miejsce - Katarzyna S. Wyróżnienia - Milena M. i Dorota M.

Zwycięzcom gratulujemy!!! Skontaktujemy się z Wami indywidualnie. Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony i "polubienia" nas na Facebooku: www.facebook.com/urzadzone. Już wkrótce zaprosimy Was do udziału w kolejnym konkursie! ;-)

*** Dziękujemy Wam za udział w konkursie! Otrzymaliśmy od Was setki odpowiedzi, które czytamy, by wyłonić zwycięzców, dlatego prosimy Was o cierpliwość. Wyniki zostanę ogłoszone najpóźniej w czwartek! :)

*** Łazienka to nie tylko miejsce porannej toalety, ale również domowe spa, które zapewni Ci relaks w długie, jesienne wieczory. Dlatego warto pomyśleć o drobnych dodatkach, które odmienią oblicze Twojej łazienki i sprawią, że przetrwanie zimy nie będzie tak wielkim wyzwaniem!

Drodzy Internauci! Zapraszamy Was do udziału w konkursie zorganizowanym przez Urządzone.pl! Mamy dla Was zestawy akcesoriów łazienkowych, ufundowanych przez Ferro Polska!

Co zrobić, aby znaleźć się w gronie zwycięzców? Wystarczy przysłać na adres urzadzone@gratka.pl zdjęcie detalu łazienki, który uważany jest za najbardziej charakterystyczny. Do zdjęcia należy dołączyć odpowiedź na pytanie: "Dlaczego dany detal uważasz za najbardziej charakterystyczny?". Odpowiedź konkursowa powinna mieć nie więcej niż 50 wyrazów.

Zgłoszenia do konkursu są przyjmowane od 5.11.2012 r. od godziny 09.00 do 18.11.2012 r. do godziny 23:59:59.

Ocena materiałów konkursowych przez Jury nastąpi do 22.11.2012 r. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo w ciągu 3 dni od ogłoszenia wyników.

Regulamin konkursu znajduje się tu.

I MIEJSCE Veneto VerdeLine Bateria umywalkowa stojąca + Quadro Natrysk przesuwny 1-funkcyjny

II MIEJSCE Quadro Natrysk przesuwny 1-funkcyjny + Zestaw akcesoriów bambusowych: Dozownik na mydło + Kubek na szczoteczki, + Lusterko

III MIEJSCE Quadro Natrysk przesuwny 1-funkcyjny

WYRÓŻNIENIA 2 x Zestawy akcesoriów bambusowych: Dozownik na mydło + Kubek na szczoteczki + Lusterko

Opis nagród:

AKCESORIA BAMBUSOWE

Modne i praktyczne!

Drewno, z którego wykonane są akcesoria jest trwałe, odporne na wilgoć i dlatego świetnie sprawdza się w łazience. Kolekcja powstała z ciekawego połączenia bambusa z elementami metalowymi, urzeka prostotą formy i ciepłą kolorystyką. Dozownik na mydło, eleganckie lusterko, kubki i inne elementy z bambusowej kolekcji będą znakomitymi dodatkami, które ożywią naszą łazienkę lub doskonałym pomysłem na niebanalny prezent.

NATRYSK PRZESUWNY 1-FUNKCYJNY QUADRO

Design i funkcjonalność!

Geometryczny, elegancki natrysk do nowoczesnej łazienki. Rączkę wyposażono w tryb deszcz oraz system easy clean, który pomaga utrzymać urządzenie w czystości. Dodatkowo w zestawie wygodna i praktyczna półka na kosmetyki.

VENETO VERDELINE BATERIA UMYWALKOWA STOJĄCA

W zgodzie z ekologią!

Eko bateria Veneto VerdeLine. Bateria posiada nowoczesne funkcje pozwalające na jej użytkowanie w zgodzie ze środowiskiem. Regulator ceramiczny zapewniający kontrolę ciepłej wody oraz trwałość i szczelność baterii. Perlator z systemem łatwego usuwania kamienia wapiennego. Elegancki, geometryczny kształt, chromowana powłoka, uniwersalny design i 50% oszczędność zużycia wody!

Fundatorem w konkursie jest firma Ferro.plQuadro

Oceń artykuł
4,33 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Urządzone.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także