City - nowa kolekcja już wkrótce home&you!

City - nowa kolekcja już wkrótce home&you!

Fioletowa patera 29.00 złZ końcem lipca w salonach home&you zapanuje iście wielkomiejski klimat, a to za sprawą nowej kolekcji o nazwie City: W tym roku zainspirowała nas przestrzeń miejska i wielkie światowe metropolie. Produkty wyraźnie nawiązują do ich dynamicznego charakteru oraz typowo miejskich barw.

Dlatego w nowej kolekcji można dostrzec motywy rodem z Londynu czy Nowego Jorku - opowiada Hanna Maruta, główny stylista marki home&you. W zaprezentowanych już dziś wzorach dominują urbanistyczne motywy. Kolorystyka nawiązuje do typowo miejskich betonowych szarości, czerni i bieli, przełamanych żółcią nowojorskich taksówek czy czerwienia neonów. Podobnie w detalach znajdziemy mnóstwo wielkomiejskich inspiracji. Jak zapowiadają przedstawiciele home&you, nie zabraknie m.in. ramek fotograficznych w kształcie starego telefonu czy doniczki będącej jednocześnie modelem kultowego Mini Morrisa. W podobnym klimacie utrzymane będą też inne dodatki do salonu.

Czerwony dozownik na mydło 29.00 złUrban style przejawia się również w produktach do kuchni czy łazienki. Zestaw klasycznych filiżanek przyozdobionych literami o czcionce rodem z miejskich dzienników czykanciaste przybory łazienkowe o prostej formie pozwolą poczuć klimat Manhattanu każdego dnia. Więcej na temat kolekcji City dowiemy się już wkrótce. Nowe linie oficjalnie pojawią się w salonach home&you już 29 lipca.

Oceń artykuł
4,13 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: home&you

Polecamy Ci również

Zobacz także