Czas na "tłuste" porządki - pozbądź się uporczywego tłuszczu

Czas na "tłuste" porządki - pozbądź się uporczywego tłuszczu

Istnieje wiele "sprawdzonych" porad na wymycie okopconych szyb kominkowych lub zatłuszczonych powierzchni kuchenek. Jednak i one zawodzą, szczególnie w przypadku gdy mamy do czynienia z uporczywym, trudnym do usunięcia brudem. W jaki więc sposób możemy się go skutecznie pozbyć?

Fire Vision, nowość w ofercie KemkoFire Vision, nowość w ofercie Kemko

Preparat Fire Vision służy przede wszystkim do usuwania sadzy z szyb kominkowych oraz piecyków. Środek dobrze sprawdza się także podczas eliminowania tłuszczu oraz przypalonych zanieczyszczeń z różnych sprzętów kuchennych (np. piekarników lub grillów). Jest bezpieczny dla czyszczonych powierzchni, ponieważ nie powoduje ich zarysowania. Działa również jako impregnat. Podczas jego stosowania na powierzchniach wytwarza się warstwa ochronna, która znacznie ogranicza ponowne gromadzenie się brudu i przywieranie zanieczyszczeń.

Środek Fire Vision jest produktem gotowym do użycia i nie wymaga rozcieńczania w wodzie. Preparat powinien być rozprowadzany na powierzchni przy użyciu gąbki lub ścierki. Jednak na większe plamy i zabrudzenia warto nanieść go bezpośrednio za pomocą spryskiwacza. Działa intensywnie przez kilka minut, rozpuszczając wszystkie zanieczyszczenia. Po tym czasie, należy delikatnie wyczyścić powierzchnię wilgotną ściereczką. Bez zbędnego szorowania staje się ona czysta, odtłuszczona i błyszcząca.

Płyn powinien być stosowany zgodnie ze swoim przeznaczeniem oraz przy użyciu podstawowych środków ochrony indywidualnej. Przed jego zastosowaniem należy zapoznać się z informacjami od producenta.

Fire Vision w skrócie: - nazwa: Kemko Fire Vision - producent: Kemko - płyn do czyszczenia tłustych powierzchni - zastosowanie: szyby kominkowe, piekarniki, grille, piecyki - dostępne opakowania: 100 i 500 ml ze spryskiwaczem oraz 1 i 5 litrowe opakowania uzupełniające - cena brutto: 100ml - 9 zł 500 ml - 19 zł 1000 ml - 29 zł www.kemko.pl

Oceń artykuł
4,38 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: pointb

Polecamy Ci również

Zobacz także