Czy zlewozmywak POP od Deante stanie się tak popularny jak...

Czy zlewozmywak POP od Deante stanie się tak popularny jak...

Tak jak muzyczny pop, produkt Deante jest uniwersalny i adresowany do szerokiego grona. Zlewozmywak Pop to idealny kompromis między nowoczesnym wzornictwem i klasycznym urokiem zlewozmywaków granitowych.

Zlewozmywak Pop marki DeanteProjektant Piotr Kin - niczym kompozytor muzyczny, usunął wszystkie zbędne dla słuchacza akordy i połączył tradycyjny kształt dużych, wygodnych komór z prostym ale bardzo eleganckim, minimalistycznym wzorem na ociekaczu. To sprawiło, że zlewozmywak dobrze komponuje się zarówno w klasycznej, jak i nowoczesnej kuchni. Czytaj także: Wybór między stalą, granitem i kompozytem, czyli... zlew kuchenny na miarę potrzeb

Kompozyt granitowy, z którego powstał Pop, sprawia, że ten jest odporny na zarysowania, wysokie i niskie temperatury, uderzenia, zabrudzenia. I tak, jak zachwycamy się żywotnością przebojów muzycznych sprzed lat - wytrzymałość produktu Deante daje nam gwarancję, że będziemy cieszyć się nim na nowo przez wiele lat. Ze względu na prostotę oraz kunszt wykonania, POP ma szansę stać się przebojem wśród zlewozmywaków jeszcze w tym sezonie.

Czytaj także: Moda na mini nie przemija, czyli zlewozmywak w małej kuchni

POP Deante:

* kolor: piaskowy, * wykonanie: gresogranit, * 3,5 calowy odpływ oraz syfon z możliwością montażu pralki lub zmywarki, * cena: 809-949 zł, * 3 modele, * 10 letnia gwarancja, * system zarządzania jakością zgodny z EN ISO 9001:2008.

Ceny zlewozmywaków dostępnych w serii POP:

o zlewozmywak 1-komorowy z ociekaczem 819 zł o zlewozmywak trapezowy 1,5-komorowy z ociekaczem 949 zł o zlewozmywak 2-komorowy 929 zł

Oceń artykuł
3,33 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Deante

Polecamy Ci również

Zobacz także