Czym wykończyć ściany? Zobacz unikalne propozycje

Czym wykończyć ściany? Zobacz unikalne propozycje

Płytki ceramiczne Carska Arabeska i mozaika Szary Palony w niespotykanym kształcie i kolorze, to dwie unikalne propozycje wykończenia ścian kuchni czy łazienek.*

dekoracyjne wykończenie ścian w kuchniSzare ściany? Oczywiście!

Mówią, że szary to kolor bez emocji. Jednak nic bardziej mylnego. Ten kolor jest po prostu neutralny, indywidualny, bezstronny i niezdecydowany. Z punktu widzenia psychologii kolor szary jest kolorem kompromisu - nie będąc ani czarny, ani biały, jest przejściem między tymi dwoma kolorami. Im bardziej szary staje się czarny, tym bardziej dramatyczne i tajemnicze staje się wnętrze. Im bliżej mu do srebra lub białego, tym wnętrze staje się bogatsze i ożywione. Dzięki szarościom we wnętrzach mamy poczucie spokoju i opanowania. Szarości idealnie tonują, nadają ład i harmonię. Wprowadzają elegancję, stanowiąc idealną bazę do kolorowych dodatków. Na szarym tle każdy kolor wygląda świetnie i wydobywa swoją głębię.

Dekoracyjne płytki i mozaiki ceramiczne

Płytki ceramiczne to absolutnie klasyczne i ponadczasowe wykończenie ścian w kuchni i łazienkach. Dlatego wybierając kolor i wzór płytek warto zdecydować się na inspirujące formy. Do takich należy Carska Arabeska. To pojedyncza, fazowana płytka ceramiczna o wymiarach 130 x 156 mm, pokryta szkliwem. Jej forma nawiązuje do sztuki marokańskiej – jest jednocześnie oryginalna i elegancka. Ściana wykończona tymi płytkami nabiera naprawdę wyjątkowego i zapadającego w pamięć charakteru.

płytki Carska Arabeskamoziaka Szary Palony

Płytki ceramiczne Carska Arabeska świetnie sprawdzą się na ścianach, ale ze względu na fazowanie nie nadają się na podłogi. Natomiast szukając stylowego wykończenie również podłóg, warto zwrócić uwagę na Szary Palony. To szkliwiona mozaika ceramiczna o wymiarach plastra 245x295mm, gdzie pojedyncza arabeska ma wymiar 79×75 mm a w jednym plastrze znajduje się 18 arabesek. Mozaika umocowana na specjalnej siatce, która znacznie ułatwia układanie. Można ją układać zarówno na ścianach, jak i podłogach.

Aby ściany naszych kuchni i łazienek wyglądały naprawdę stylowo, warto połączyć zalety szarości oraz walory ceramiki.

Więcej na: mozaikowe.pl

płytki ceramiczne Carska Arabeska
płytka Carska Arabeska
płytki Carska Arabeska na ścianie
dekoracyjne płytki Carska Arabeska
mozaika szkliwiona Szary Palony

* artykuł sponsorowany

Oceń artykuł
4,78 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: mozaikowe.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także