Czyste i suche pranie w czasie zimy

Czyste i suche pranie w czasie zimy

Na rynek wchodzi właśnie nowa linia pralko-suszarek EVO marki Candy. To rozwiązanie dla osób, które nie mają miejsca na rozwieszanie wypranych ubrań lub zdarza im się o tym zapomnieć. Urządzenia te rozwiążą także problem suszenia prania w czasie zimy.

Latem można suszyć pranie na balkonie czy strychu. Gdy jednak przychodzi zima, wiele osób ma z tym problem. W mieszkaniu trudno znaleźć miejsce na ustawienie zwykłej, drabinkowej suszarki. A jeśli nawet znajdziemy już wolny kąt, suszące się pranie powoduje znaczny wzrost wilgotności powietrza, co może sprzyjać tworzeniu się pleśni. Właśnie w sytuacji, gdy nie mamy gdzie suszyć prania albo chcemy mieć wyprane i gotowe do założenia ubranie w bardzo krótkim czasie, z pomocą przychodzą na przykład pralko-suszarki.

NA przykład urządzenia z linii EVO mają 16 programów, w tym m.in.: specjalny program do prania koszul, pranie wstępne, delikatne, ręczne, program prania wełny, a nawet możliwość prania w zimnej wodzie. Dla ubrań, które wymagają jedynie odświeżenia, dedykowane są programy krótkie 14', 30', 44' oraz program szybkiego prania i suszenia 59'. Do wyboru mamy 3 poziomy suszenia (super suche, suche, do prasowania) z możliwością regulacji temperatury.

Przydatna jest także funkcja łatwego prasowania. Pralka odwirowuje równomiernie rozkładając wsad a następnie suszy bieliznę w tak delikatny sposób, że po jej wyjęciu z bębna należy ją tylko rozwiesić na wieszaku. Pralko suszarki EVO wyposażone są w system elektronicznego sterowania Fuzzy Logic. Kontroluje on parametry prania takie jak poziom wody, temperatura, obroty i obciążenie silnika oraz pobór wody. Dzięki tej autokontroli pralko suszarka dostosowuje zużycie prądu czy wody do załadunku.

Urządzenia wyróżnia oryginalny design wpływający na wygodę użytkowania. Duże, umiejscowione wysoko drzwiczki z uchwytem w górnej części pozwalają wyjmować pranie bez nadmiernego obciążania kręgosłupa, a elegancki, intuicyjny wyświetlacz w wersji 3D, zapewnia czytelność ustawień parametrów prania.

Dowiedz sięJak prać ubrania, by pachniały ładnie, świeżo i długo

Oceń artykuł
4,20 / 10 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Materiały prasowe

Polecamy Ci również

Zobacz także