Czystość i komfort w Twoim domu! - nowa farba Śnieżka...

Czystość i komfort w Twoim domu! - nowa farba Śnieżka...

Kuchnia i łazienka to miejsca, w których spędzamy bardzo dużo czasu. Dlatego tak ważne jest, abyśmy czuli się tam komfortowo. Z pomocą nowej farby Śnieżka Kuchnia-Łazienka stworzenie przytulnych, zgodnych z najnowszymi trendami wnętrz, staje się niezwykle proste!

Korzystając z doświadczenia stylistów i architektów, Śnieżka zaprojektowała paletę barw, która jest odzwierciedleniem najnowszych trendów kolorystycznych, a jednocześnie uwzględnia szczególny charakter kuchni i łazienek. Kolekcja kolorów Śnieżka Kuchnia-Łazienka oferuje dwa rodzaje wykończenia powłoki: matowe i satynowe. Farby matowe, nadając ścianom jedwabisty wygląd, doskonale pasują do pomieszczeń o klasycznym charakterze. Farby lekko błyszczące, czyli satynowe, rozświetlają wnętrza i idealnie nadają się do modernistycznych aranżacji.

Czytaj także: Wyjątkowy charakter i niepowtarzalna atmosfera wnętrz, czyli nowa kolekcja kolorowych farb do wnętrz Śnieżka Satynowa

Ściany w kuchni i łazience są szczególnie narażone na zabrudzenia i zachlapania. Dlatego farba Kuchnia-Łazienka tworzy powłoki odporne na szorowanie i wielokrotne zmywanie wodą z dodatkiem detergentów.

Pomieszczenia te charakteryzują się także zwiększoną wilgotnością powietrza. Nowa farba Śnieżki minimalizuje wchłanianie wilgoci przez podłoże oraz zapewnia oddychanie ścian. Produkt jest łatwy w użyciu i - co bardzo istotne - nie chlapie podczas malowania. Jego niewątpliwą zaletą jest również wysoka wydajność - do 12m kw/l przy jednokrotnym malowaniu.

Czytaj także: Kolekcja oryginalnych systemów dekoracyjnych MAGNAT Style przenosi nas w świat niepowtarzalnych doznań estetycznych

Oceń artykuł
3,60 / 10 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Śnieżka

Polecamy Ci również

Zobacz także