Deftrans wprowadza nową markę Defra

Deftrans wprowadza nową markę Defra

Firma Deftrans ze względu na dynamiczny rozwój podjęła decyzję o wprowadzeniu nowej marki produktowej. Defra to najszersza na polskim rynku oferta mebli do łazienki, wyróżniająca się jakością wykonania oraz różnorodnością stylistyczną. Każdy, kto chce kupić meble łazienkowe, znajdzie wśród propozycji Defra coś dla siebie.

Meble łazienkowe Defra marki DeftransDeftrans to lider wśród polskich firm produkujących meble łazienkowe. Rodzinne przedsiębiorstwo z 100% polskim kapitałem, dzięki efektywnemu zarządzaniu oraz inwestycjom w nowoczesne rozwiązania produkcyjne w ciągu 16 lat osiągnęło stabilną pozycję i zasłużoną renomę. Dziś firma produkuje meble do łazienek zarówno na zamówienie swoich polskich i zagranicznych kontrahentów, jak i pod własną marką, stawiając sobie jednocześnie kolejne ambitne cele i przystępując do ich realizacji.

Wprowadzenie w 2012 roku marki Defra, stworzonej od nazwiska właścicieli, rodziny Defratyka, to pierwszy etap prac nad dalszym rozwojem firmy i opracowaniem jeszcze ciekawszych modeli mebli łazienkowych. Nowa marka obejmująca najciekawsze meble łazienkowe z dotychczasowej oferty oraz systematycznie wprowadzane, nowe wzory będzie adresowana do szerokiego grona odbiorców.

Meble łazienkowe Defra marki DeftransMeble Defra wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem, jakością wykonania i wykończenia. Wizytówka Defra to meble łazienkowe z lakierowanymi w 100% frontami i obrzeżami, powstałe dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu oferującemu najwyższej jakości powłoki lakiernicze. Ponadto Defra oferuje meble z płyt laminowanych w szerokiej gamie wzorów i struktur oraz meble z litego drewna.

Pojawienie się nowej marki będzie pociągało za sobą m. in. stworzenie dla niej identyfikacji graficznej oraz nowej, bardziej funkcjonalnej strony internetowej. Te nowe narzędzia są obecnie wdrażane i zaczną działać w pierwszym kwartale 2013 roku.

Deftrans chcąc w pełni wykorzystać swoje moce produkcyjne oraz zaawansowane możliwości techniczne planuje także intensywne prace w zakresie rozwoju produktu. "Podstawą naszego działania będzie marka Defra i jej oferta, ale planujemy także wprowadzenie kolejnej marki mebli łazienkowych, o ekskluzywnym, designerskim charakterze. Nawiązaliśmy już współpracę z cenionym projektantem przemysłowym i pracujemy razem nad nowymi meblami, które będą stanowić jej ofertę" - zapowiada Grzegorz Leszczuk, dyrektor handlowy firmy.

Oceń artykuł
3,86 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: materiały prasowe

Polecamy Ci również

Zobacz także