Dekoracje na Święta Bożego Narodzenia - propozycje...

Dekoracje na Święta Bożego Narodzenia - propozycje...

Święty Mikołaj w czerwonym płaszczu, zielony ostrokrzew oraz złote, okrągłe bombki - takie świąteczne dekoracje znamy i lubimy, ale wyjmowane z pudełek kolejny rok mogą się znudzić. Sięgnijmy zatem po oryginalne, pastelowe detale, które zmienią nasz dom w bajkową krainę.

Świąteczna kolekcje home&you - kula PerlitoZawieszki w kształcie muffinek, tancerek i zwierząt brzmią oryginalnie, ale wyglądają niezwykle pięknie. Dostępna w home&you kolekcja ozdób oraz dekoracji Winter Wonderland sprawi, że na czas Świąt przeniesiemy się do innego świata.

Czytaj także: Cztery świąteczne bajki w home&you - bożonarodzeniowe aranżacje [GALERIA]

Świąteczny Wonderland Nie bójmy się eksperymentować, stwórzmy oryginalną, wyjątkową aranżację domu na Święta. Perłowe ozdoby choinkowe najefektowniej będą wyglądały w zestawieniu z białą, sztuczną choinką. Jej jasne tło odpowiednio podkreśli oraz wyeksponuje delikatne różowo-fioletowe dekoracje, a całość dopełni łańcuch i połyskujące motylki lub ptaszki. Aby zachować w domu jednolitą aranżację dodatkowym uzupełnieniem będą intensywnie fioletowe anioły, świeczniki oraz wianki i stroiki wykonane z perłowych kulek.

Czytaj także: Świąteczna kuchnia od home&you [GALERIA] Więcej na www.home-you.com

Oceń artykuł
3,56 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: home&you

Polecamy Ci również

Zobacz także