Dekoracyjne fronty meblowe

0
Dekoracyjne fronty meblowe

fronty szafy w kolorze soczystej zieleniNie tylko kolory ścian i drobne bibeloty wpływają na designerski charakter wnętrza. Większe gabarytowo meble również mogą inspirować i zmienić nasze cztery kąty nie do poznania.

Jeżeli urządzamy kuchnię, salon lub łazienkę, warto zastanowić się nad wyborem oryginalnych frontów mebli. Inspirująca może okazać się ciekawa kolekcja marki Komandor. W najnowszej ofercie firmy znalazły się panele dekoracyjne i ażurowe, wykonane z płyty MDF, o nowatorskim wzornictwie, które można zastosować jako fronty drzwi przesuwanych i w uchylnych w szafach, komodach, zabudowach kuchennych i pozostałych meblach.

- Do wyboru mamy płyty MDF z wytłoczonymi wzorami geometrycznymi i motywami roślinnymi w szerokiej palecie kolorystycznej, zarówno w macie, jak i połysku - dodaje Monika Szczęsny. Pamiętajmy jednak o zdrowym rozsądku. Ozdobne panele sprawdzą się głównie w pomieszczeniach urządzonych w minimalistycznym stylu, gdzie nie ma zbyt wielu elementów dekoracyjnych.

szafa w łazience

- Dekoracyjne wzory można zastosować na całej powierzchni frontów mebli lub jako pojedyncze elementy, stanowiące fragmenty np. drzwi przesuwanych, połączone z innymi materiałami: płytą meblową, lustrem, kolorowym szkłem czy skórą ekologiczną - wyjaśnia Monika Szczęsny, projektant wnętrz firmy Komandor.

Dzięki łączeniu paneli dekoracyjnych z innymi materiałami, z łatwością stworzymy meble bardzo osobiste, dopasowane do naszego gustu i oddające nasz charakter. Panele dekoracyjne i ażurowe można zastosować w każdym pomieszczeniu. Nadają się nie tylko do salonu czy sypialni, lecz także do kuchni, łazienki i pokoju dziecka.

Oceń artykuł
3,88 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Ilona Leć (Kurier Lubelski)

Zdjęcia: Komandor

Polecamy Ci również

Zobacz także