Designerskie okapy kuchenne

0
Designerskie okapy kuchenne

Ardo wprowadziło do sprzedaży nowe okapy kominowe MG060Glass i MG090Glass. Produkty cechują się nowoczesną stylistyką i dużą wydajnością. Urządzenia dostępne są w dwóch wariantach o szerokości 60 i 90 cm.

Okap MG090Glass Okap najczęściej znajduje się w centralnym miejscu w kuchni i jako pierwszy skupia uwagę domowników czy gości. Nowe okapy ARDO z łatwością uczynią wnętrze modnym i szykownym, gdyż wyróżniają się wyjątkowym designem. Urządzenia wykonano z najwyższej jakości materiałów - szkła hartowanego i stali szlachetnej. Poza walorami estetycznymi i niezwykłą wytrzymałością są również łatwe do utrzymania w czystości.

Okapy wyposażone są w aluminiowe filtry, umożliwiające eliminację unoszących się w powietrzu tłuszczów. Dodatkowo, konstrukcja filtra pozwala na jego wygodne mycie w zlewie lub w zmywarce. Produkty ARDO posiadają również halogenowe oświetlenie, które nie tylko doskonale oświetla kuchenkę, ale także tworzy miły nastrój, zachęcający do zgłębiania tajników sztuki kulinarnej.

Każdej perfekcyjnej pani domu zależy, aby w jej kuchni powietrze było czyste i świeże. Uzyskanie tego efektu na pewno będzie możliwe z nowymi okapami ARDO. Zamontowany w nich mechanizm w ciągu godziny może przefiltrować nawet 400 m3 powietrza. Ponadto urządzenia MG060GLASS i MG090GLASS skutecznie przeciwdziałają osadzaniu się na ścianach i meblach uporczywego osadu oraz w mgnieniu oka usuwają nadmiar pary powstającej podczas gotowania.

Okapy MG060GLASS i MG090GLASS są dostępne w najlepszych sklepach ze sprzętem AGD na terenie całego kraju.

Oceń artykuł
3,45 / 11 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Materiały prasowe

Polecamy Ci również

Zobacz także