Deszczownica - kąpiel w kroplach deszczu

Deszczownica - kąpiel w kroplach deszczu

O funkcjonalności i wygodzie korzystania z łazienki decyduje w dużej mierze odpowiednio dobrana armatura. Wśród Polaków coraz bardziej popularne stają się deszczownie, które zwiększają komfort kąpieli, gwarantując stabilny strumień wody i zapewniając delikatny, przyjemny prysznic. Najnowsze propozycje deszczownic firmy Deante łączą w sobie wspomniane cechy i zamykają je w pięknej, nowoczesnej formie.

deszczownicaModele Abelia i Mimoza były projektowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Duże głowice natryskowe (w przypadku Abelii 246x170 mm, Mimozy 200x200 mm) to gwarancja idealnego efektu deszczu. Dodatkowo, oba modele zostały wyposażone w słuchawki natryskowe o nowoczesnym wyglądzie, które mogą posłużyć do umycia wybranych partii ciała np. głowy czy stóp lub być pomocne podczas czyszczenia kabiny. Zarówno głowice, jak i słuchawki zaopatrzono w system anti-calc ułatwiający usuwanie złogów osadzającego się kamienia z punktów wypływu wody. Nowoczesny wygląd deszczowni podkreślają minimalistyczne drążki zakończone wylewkami oraz baterie. Szczególną uwagę zwraca korpus Abelii, który płynnie przechodzi w baterię termostatyczną. Model Mimoza został wyposażony w tradycyjną baterię mieszaczową. Zastosowane designerskie rozwiązania sprawiają, że całość wygląda niezwykle elegancko, a kształt deszczowni komponuje się ze stylistyką większości łazienek, choć najlepiej sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. 

Najnowsze propozycje firmy Deante zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów – mosiądzu z elementami z tworzywa sztucznego. W celu zapewnienia długoletniej ochrony oba modele są pokryte warstwą chromową. Wykorzystana w modelu Abelia bateria termostatyczna zapewnia oszczędność zużywanej wody i energii oraz chroni przed poparzeniami. Ważną cechą obu modeli jest regulacja wysokości drążka, którą można zmienić nawet o 20 centymetrów przed montażem na ścianie.

deszczownica Abeliadeszczownica MimozaDeszczownia Abelia
Wymiary: 1100 mm x 375 mm
Regulacja drążka: 1100 mm-1300 mm
Wymiary głowicy: 246 mm x 170 mm
Bateria: termostatyczna
Wykończenie: chrom
Cena sugerowana: 1 689 zł

Deszczownia Mimoza
Wymiary: 1100 mm x 342 mm
Regulacja drążka: 1100 mm – 1300 mm
Wymiary głowicy: 200 mm x 200 mm
Bateria: mieszaczowa
Wykończenie: chrom
Cena sugerowana: 1 539 zł

 

 

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Deante

Polecamy Ci również

Zobacz także