Detale potrafią odmienić wnętrze

Detale potrafią odmienić wnętrze

Odmieniony, świeży design kojarzy się zazwyczaj z generalnym remontem i wielkimi zmianami. Tymczasem, wcale nie trzeba decydować się na czasochłonne i kosztowne metamorfozy, aby wnętrze zyskało nową jakość.

Listwy przypodłogowe to detal, który może odmienić wnętrzeNowy obraz na ścianie, przestawienie mebli czy pomalowanie starej, drewnianej szafy, to tylko niektóre z bardzo wielu możliwości. Ogranicza je głównie wyobraźnia. Warto zdecydować się na twórcze poszukiwania i drobne zakupy, aby wydobyć oryginalny charakter wnętrz.

Design od podłogi...

Niewielkim nakładem kosztów i wysiłku można wymienić listwy przypodłogowe. Te klasyczne, tradycyjne można z powodzeniem zastąpić nowatorskimi listwami wysokimi. Takie elementy wykończeniowe, choć nowoczesne, inspirowane są rozwiązaniami klasycznej architektury wnętrz. Kreują bardzo ciekawy efekt obramowania podłóg, przez co dodają pomieszczeniu szlachetności. Firma INVADO ma w swojej ofercie kolekcję listew PRESTIGE, adresowaną do klientów oraz projektantów poszukujących oryginalnych rozwiązań w zakresie estetyki i jednocześnie solidnej jakości. Będą się harmonijnie komponować z fakturą i barwą ścian wnętrza, gdyż przygotowane są do samodzielnego malowania farbami lub pokryte uniwersalną, białą farbą podkładową. Można też pomalować je na wybrany kolor z palety RAL. Wykonane są z ekologicznej płyty MDF, zapewniającej trwałość i brak zniszczeń eksploatacyjnych.

Urok akcesoriów

Wybór ozdób i dodatków to wielkie pole do popisu dla wyobraźni mieszkańców. Dzięki nim każda, nawet bardzo prosto zaaranżowana przestrzeń zyskuje niepowtarzalny charakter. Ozdabiać możemy nie tylko ściany czy półki. Bardzo oryginalnym sposobem na dodanie wnętrzu ciekawego kolorytu jest użycie aplikacji na drzwi wewnętrzne. Odmienią nawet stare modele, a urzekający design będzie widoczny już od progu. Szklane aplikacje firmy INVADO umożliwiają swobodne eksperymenty z każdym modelem drzwi.

Żywa kolorystyka, w kombinacji ze stylowym, zgeometryzowanym wzornictwem sprawiają, że całe wnętrze zyskuje na oryginalności. Aplikacje INVADO prezentują się dobrze zarówno w przestrzeniach tradycyjnych, jak i tych urządzonych w duchu prostoty i minimalizmu. Dzięki niewielkim rozmiarom, ich obecność nie dominuje, a jedynie dopełnia całości aranżacji. Są praktyczne i proste w użyciu. Świetnie prezentują się na dużej, gładkiej tafli szkła. Tego rodzaju przeszklenie posiadają niektóre modele drzwi z kolekcji D'Artagnan, Domino albo Modena firmy INVADO.

Na invado.pl dostępny jest również nowy, zaawansowany Kreator Wnętrz - INVADO Door Planner, w którym można sprawdzić, jak wybrany model drzwi współgra z różnymi kolorami ścian, rodzajami podłóg i mebli. Testowanie pomysłów w wirtualnej rzeczywistości ułatwi podjęcie najlepszych, mieszkalnych wyborów aranżacyjnych - bez rozczarowania, że pomysł przełożony na rzeczywistość okaże się kompletną klapą.

Oceń artykuł
4,25 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: INVADO

Polecamy Ci również

Zobacz także