Diament Meblarstwa dla firmy Mebin

0
Diament Meblarstwa dla firmy Mebin

W VI edycji konkursu "Diament Meblarstwa" firma Mebin została uhonorowana statuetką za kolekcję ArtModulo - jadalnia w kategorii przestrzeń jadalniana w klasie premium.

ArtModulo jadalnia, nagroda diament meblarstwaArtModulo jest ofertą skierowaną do miłośników współczesnego wzornictwa. Ta niezwykła kolekcja mebli systemowych wykończona została w ciepłym kolorze czereśni połączonym z czarnym szkłem. Jej znakiem rozpoznawczym jest prostota, funkcjonalność, nowoczesny design oraz różnorodność brył, która pozwala na dowolną aranżację modnego wnętrza. Tak właśnie jest w przypadku nagrodzonej jadalni, w ofercie której znajdują się między innymi 2 rodzaje stołów z kompletem krzeseł, witryna stojąca, witrynki wiszące, kredens, szafka barek, niskie szafki, komody i stojaki na wino.

"Diament Meblarstwa" to odbywający się od sześciu lat konkurs na najlepsze produkty branży meblarskiej. Liczące się w branży wyróżnienie jest potwierdzeniem doskonałego wzornictwa i oryginalności produkowanych mebli, akcesoriów, półfabrykatów i komponentów meblowych. Nagroda podkreśla nienaganny wizerunek producenta, a także odzwierciedla znakomite postrzeganie produktu przez klientów oraz ekspertów. Organizatorami konkursu są: miesięcznik "BIZNES meble.pl" oraz portal meble.pl.

W skład Jury wchodzą eksperci z branży meblarskiej, przedstawiciele salonów meblowych, dziennikarze, architekci, projektanci wnętrz, naukowcy oraz przedstawiciele wiodących polskich targów meblowych. Do tegorocznej edycji konkursu "Diament Meblarstwa" zgłoszonych zostało aż 150 produktów. Nagrodzono produkty w klasach: standard i premium, a także akcesoria, półfabrykaty i komponenty meblowe. Dodatkowo przyznano również Diament Design i Diament Internautów.

To już trzeci "Diament" dla firmy Mebin. W 2011 roku to zaszczytne wyróżnienie otrzymała kuchnia Moon, w 2010 kolekcja mebli Lazuryt. Ponadto Mebin jest podwójnym laureatem konkursu Produkt Roku 2011 - nagrodzonymi produktami zostały kolekcja ArtModulo i kuchnia Moon. Firma zdobyła także dwukrotnie Złoty Medal na Międzynarodowych Targach Poznańskich Meble 2010 (Lazuryt) i 2011 (ArtModulo).

Uroczyste wręczenie "Diamentów Meblarstwa" odbędzie się w styczniu 2012 r.

Oceń artykuł
3,44 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: AFIR biuro PR firmy Mebin

Polecamy Ci również

Zobacz także