Do produkcji łóżka wykorzystano... Chevroleta Corvettę!

0
Do produkcji łóżka wykorzystano... Chevroleta Corvettę!

Chevrolet Corvette uważany jest za jeden z najlepszych amerykańskich pojazdów sportowych. Nic zatem dziwnego, że wizerunek tego pojazdu został chętnie wykorzystany przez... producenta mebli.

Chevrolet Corvette przerobiony na łóżkoByć może część z najmłodszych (i nie tylko) fanów motoryzacji śniła o tym amerykańskim pojeździe. Firma Step2 stwierdziła jednak, że śnić można nie tylko o sportowym Chevrolecie, lecz również w nim. To właśnie łóżko będące imitacją nadwozia Corvetty C6 jest głównym elementem nowej kolekcji mebli Step2 dla dzieci.

Czytaj także: Luksusowy apartament Jaguara w Londynie [GALERIA]

Łóżko zostało wykonane z wielką starannością i dbałością o detale, dzięki czemu na pierwszy rzut oka wygląda jak zmodyfikowana Corvetta. Co więcej, mebel ten może zostać zamówiony w wersji z świecącymi reflektorami, co jeszcze bardziej upodabnia go do samochodu.

To oryginalne łóżko jest jednym z elementów najnowszej kolekcji mebli od Step2. Ponadto, klienci mogą zamówić biurko i szafki stylizowane na meble, jakie odnajdziemy w warsztatach lub garażach.

Czytaj także: Stoliki z części samochodowych [GALERIA]

Jeśli chcecie zamówić to łóżko dla siebie, mamy dla Was przykrą wiadomość. Ze względu na długość nieprzekraczającą 150 cm, jest ono przeznaczone wyłącznie dla dzieci w wieku 2-10 lat. Wersja ze świecącymi reflektorami kosztuje w USA 330 dolarów (ok. 1 tys. zł).

Źródło: www.motofakty.pl

Oceń artykuł
3,17 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Motofakty.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także