Dodatki w stylu retro

stare radia

Każdy z nas poszukuje sposobu na dodanie swoim wnętrzom osobowości. Nowe trendy to na pewno świetne rozwiązanie, ale może warto jednak zastanowić się nad czymś starszym, niosącym ze sobą odrobinę historii?

Dodatki w stylu retro mogą dodać zabawnego charakteru wnętrzom i jednocześnie sprawić, że będzie się ono wyróżniało spośród innych. Przykładów takich akcentów jest całe mnóstwo, wystarczy poszukać na babcinym stryszku lub wybrać się na pchli targ, by znaleźć coś niesamowitego do wystroju mieszkania. Może to być stare radio, które – ku zdumieniu niektórych – wciąż działa, krzesła rodem z lat 50. nadające pomieszczeniu kawiarniany charakter, podobnie jak stylizowany piekarnik.

Klimat dawnych lat może wprowadzić do naszego domu również cała gama innych akcesoriów: telefony, lampy, wiatraki, nawet podłoga. Ilość pomysłów jest nieograniczona, wystarczy wybrać się na poszukiwania.

Jednym z najciekawszych pomysłów naszym zdaniem, jest piękny gramofon, który nie tylko może posłużyć, jako ciekawy gadżet, ale przede wszystkim - jeśli jest sprawny oczywiście - pozwoli odkryć na nowo przyjemność słuchania płyt winylowych. Kto wie, może będzie to dla kogoś początek nowego hobby?

Poniżej prezentujemy kilka wybranych pomysłów, jak można nadać swoim wnętrzom retro charakter.

stare radia
dywan nawiązujący do retro wnętrz
krzesła w stylu lat 50.
retro piekarnik
telefon z dawnych lat
srebrna lampka
biało-czarna podłoga w stylu retro
niezwykły gramofon
aranżacja w stylu retro
wiatrak rodem z lat 50.
Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Magdalena Kolwaga

Źródło: homedit.com

Polecamy Ci również

Zobacz także