Domowe SPA na jesienną chandrę - relaks z akcesoriami...

Domowe SPA na jesienną chandrę - relaks z akcesoriami...

Kiedy pogoda sprzyja tylko zawinięciu się w ciepły koc i odbiera ochotę na wyjście z domu warto zorganizować wieczorne, domowe SPA. Pozwoli ono na odprężenie, relaks i odzyskanie energii. Potrzebne kosmetyki i akcesoria znajdziemy w salonach home&you.

Podczas jesieni przychodzą takie dni, kiedy najchętniej zostalibyśmy w domu. Chandra, melancholia i smutek wkradają się do naszych myśli i sprawiają, że ukrylibyśmy się we własnym łóżku, aż do wiosny. Jest jednak na to doskonały sposób: domowe SPA. Wystarczy kilka elementów, abyśmy odzyskali chęć do działania i radość.

Czytaj także: Czekoladowy listopad - zestawy do gorącej czekolady marki home&you

Uczta dla zmysłów

Przygotowania zacznijmy od wanny pełnej piany, do wody dosypmy również garść pachnącej soli kosmetycznej oraz kilka kropel olejku zapachowego. Delikatna woń uspokoi nas i rozluźni. Wygodnie ułożymy się z pomocą poduszki do kąpieli. Dzięki temu możemy spokojnie poczytać książkę lub ulubiona gazetę. Dodatkowo warto skorzystać z pomocy relaksującego masażera. Pobudzi on krążenie i pozwoli nam się przyjemnie odprężyć. Dopełnieniem naszego SPA będzie kieliszek wina i kiść słodkich winogron, można też zabrać ze sobą tabliczkę czekolady...

Więcej na: www.home-you.com

Oceń artykuł
4,00 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: home&you

Polecamy Ci również

Zobacz także