Domowo wypiekany chleb - uczta dla podniebienia. Wypiekacz do...

Domowo wypiekany chleb - uczta dla podniebienia. Wypiekacz do...

Świeży, miękki, niepopękany, a do tego bogaty w wartości odżywcze - taki powinien być prawdziwy chleb. Smak świeżego pieczywa jest niezastąpiony. Kupując je w sklepie, często otrzymujemy produkt zawierający sporą ilość substancji chemicznych.

Urządzenie do pieczenia chleba FA 5152-1Dlatego o przewadze chleba domowego nad kupionym wie każdy, kto choć raz zdecydował się na samodzielny wypiek.

Pieczywo kupowane w sklepach, zawiera rozmaite ulepszacze oraz chemiczne składniki, które mają sztucznie podtrzymać jego smak i wydłużyć termin przydatności do spożycia. Próba zakupu chleba, który jest przygotowywany na prawdziwym zakwasie, często spełza na niczym.

Z myślą o zwolennikach zdrowej żywności powstało wiele sprzętów domowych ułatwiających samodzielne przygotowanie produktów wchodzących w skład codziennego menu. Jednym z nich jest wypiekacz do chleba - urządzenie pozwalające w bardzo prosty sposób przygotować nie tylko pieczywo, ale także ciasto czy domowy makaron.

Czytaj także: Blender sposobem na przyśpieszenie pracy w kuchni

Nim wystartujemy z domową piekarnią, warto zwrócić uwagę na ilość programów danego wypiekacza , pozwalających na urozmaicenie rodzaju wypieków. Urządzenie FA 5152-1 marki First Austria posiada aż 12 programów wypiekania, dzięki czemu umożliwia przygotowanie mieszanki gotowego chleba, ugniatanie ciasta (np. makaronu lub bułeczek), pieczenie ciasta i słodkich chlebów, a nawet gotowanie marmolady. Cały proces - ugniatanie, wyrastanie ciasta i pieczenie - odbywa się w ergonomicznym pojemniku.

Dzięki antyadhezyjnej powłoce ciasto nie będzie przywierać do ścianek, a gotowy bochenek nie zniszczy się przy wciąganiu. Korzystanie z wypiekacza ułatwi również wyraźny wyświetlacz LED czy okienko w górnej pokrywie, dzięki któremu można na bieżąco kontrolować proces wypieku. Urządzenie wyposażono w funkcję wyboru wielkości bochenka (900-1350g) i stopnia przyrumienienia skórki. Przygotowany w ten sposób chleb nie zawiera sztucznych środków konserwujących - dzięki temu nawet najbardziej wybredny smakosz odkryje potencjał i doceni przewagę samodzielnego przygotowywania pieczywa.

Czytaj także: Nowa sokowirówka w ofercie First Austria

Urządzenie do pieczenia chleba: FA 5152-1 - dwa mieszadła - możliwość wyboru wielkości bochenka 900-1350g - zdejmowany pojemnik na chleb - 12 programów pieczenia do wyboru - wyposażony w duży i czytelny wyświetlacz LCD - powłoka antyadhezyjna zapobiegająca przywieraniu - timer - 60 minutowa funkcja podtrzymywania temperatury - możliwość doboru koloru skórki - obudowa termoizolująca - pokrywa górna z okienkiem podglądu - sterowany elektronicznie - wyjmowana foremka na chleb zabezpieczona specjalnym materiałem zapobiegającym przywieraniu - zegar - akcesoria: kubek i łyżka do odmierzania - moc: 850 W

Cena: ok 270 zł

Więcej informacji na stronie first-polska.com.pl

Oceń artykuł
3,83 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: First Austria

Polecamy Ci również

Zobacz także